Сергій Жадан і мистецьке об'єднання Остання барикада запрошують на літературно-музичний фестиваль «Українська весна»

27 лютого об 11:30 в актовому залі Донбаського державного педагогічного університету (м. Слов’янськ, вул. Батюка, 19) відбудеться зустріч з відомими українськими письменниками та співаками. 
Вхід вільний. Приходьте самі, запрошуйте друзів!

Учасники цієї музично-поетичної акції*:

Сергій Жадан – письменник, поет, перекладач, громадський активіст. Народився у Старобільську. Учасник мистецьких проектів та акцій громадянської непокори. Один із найвідоміших сучасних українських письменників. 

Віталій і Дмитро Капранови - письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі. Одна з останніх книг «Мальована історія Незалежності України» стала бестселером на Львівському форумі. Також виступають як музиканти із програмою «Дзен.ua». 

Юрій Винничук - прозаїк, літературознавець, публіцист, лауреат премії „Книга року ВВС”, входить у п’ятірку найпопулярніших українських авторів. За гори інформації в голові Юрія Винничука колись назвали "чемоданом".

Олександр Ірванець - перекладач, поет, прозаїк, драматург твори якого вже стали класикою. Один із учасників літературного гурту Бу-Ба-Бу. Член білоруського ПЕН-клубу. 

Андрій Курков – письменник, журналіст, кіносценарист. Його твори потрапили в топ-десятку європейських бестселерів. Один з найпопулярніших українських письменників за кордоном.

Мар’яна Садовська - співачка, актриса, композитор, аранжувальниця, музичний драматург, викладачка, фольклористка, художниця. Живе у Німеччині. ЇЇ називають «українською Бйорк» за кордоном. Є організатором акцій по збору коштів для постраждалих вояків на сході, біженців, дитячих будинків.