06.06.2019 (15:00)
Будуючи демократичну спільноту, створюючи інструменти залучення та впливу, на жаль, не завжди вони є доступними і зрозумілими для користувачів. Такий результат може бути викликаний низкою причин, як фінансового характеру, так і відсутністю компетенцій користувачів. Тенденція низької доступності таких сервісів та інструментів для людей поважного віку є гострою та відчутною.
Громадська організація «Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік щастя" запрошує Вас долучитись до круглого столу «Посилення участі людей поважного віку в процесах прийняття рішень та розвитку громади», що відбудеться 6 червня о 15 годині у малій залі Слов'янської міської ради (3 поверх)
Під час заходу заплановано обговорити наступні питання:
- На якому рівні відбувається взаємодія та комунікація людей поважного віку та органів місцевого самоврядування?
- Чи знають пенсіонери про сучасні інструменти взаємодії з владою та чи готові вони приймати участь в житті громади?
- Які кроки для покращення ситуації можна здійснити на цьому етапі?
Під час заходу планується обговорити ключові «больові точки» взаємодії органів місцевого самоврядування та людей поважного віку, посилаючись на аналітичне дослідження «ЛЮДИ ПОВАЖНОГО ВІКУ В УКРАЇНІ: самопочуття, потреби, цінності та взаємодія з органами влади», проведене у 5 містах України – Вінниці, Житомирі, Миколаєві, Полтаві та Слов’янську.
До участі запрошуються представники органів самоврядування, люди поважного віку, громадські організації, бібліотеки, вищі навчальні заклади.
За даними Головного управління статистики у Слов'янську проживає близько 35 000 осіб віком 55+. Команда громадської організації "Фундація підтримки осбі старшого віку "Вік щастя" переконана, що люди поважного віку активні та готові долучатись до життя громади, але не всі інструменти, що формують залучення до процесу прийняття рішень у громаді є доступними та зручними. Для цього ми організовуємо захід, де плануємо обговорити з представниками органів місцевого самоврядування подальшу співпрацю для покращення рівня комунікації між людьми поважного віку та органами місцевого самоврядування для залучення більшої кількості людей поважного віку до життя громади та розбудови громадянського суспільства.