Середа - це маленька п'ятниця, а тому 8 вересня запрошуємо вас відпочити до кінотеатру під відкритим небом на Монополії Крона! Відпочинок в компанії Джека Горобця та піратів Карибського моря!

Неймовірно цікавий та смішний фільм від компанії «Walt Disney», дії якого переносять нас в XVIII століття, на Кариби. Головний герой фільму Джек Горобець, а як і у будь-якого пірата, у нього є вороги, і цей ворог капітан Барбосса.

Цього разу Барбосса робить напад на Порт Рояль, при цьому він викрадає дочку місцевого губернатора Елізабет. Уїлл Тернер, закоханий в Елізабет, разом з Джеком Горобцем, для якого це шанс поквитатися з Барбоссою, і повернути свій корабель, відправляються на її пошуки

Фільм буде особливо актуальний для перегляду навіть зараз, адже Джонні Депп більше не гратиме легендарного пірата у наступних фільмів, а тому саме час згадати легендарну кінофраншизу.

Нагадуємо, що глядачі з авто слухають фільм через колонки всередині автомобіля, для перегляду в авто потрібно мати роз'єм AUX.

Глядачі без авто слухають фільм через навушники, для перегляду без авто потрібно мати дротові навушники з роз'ємом mini-Jack 3,5 мм (звичайні навушники ).

Тривалість: 2 год. 23 хв.

Жанр: Комедії, Пригоди, Фентезі

Кількість місць на сеанс обмежена.

Початок показу: 8.09 о 20:00

Ціна квитка для автомобіля 120 грн/1 авто

Ціна квитка для глядачів без авто 60 грн/1 місце

Бронювання місць за тел.: +380 50 989 00 80

Адреса: м. Слов'янськ, «Монополія Крона» (вул. Торська 67)

Нагадуємо, що місце розташування автівки залежить від її типу

Відкриття майданчику за 30 хв. до початку фільму

Замовити щось смачненьке до кіноперегляду можна в Veranda & Ambar Krona