5 квітня о 14:00 в бібліотеці головного корпусу Донбаського державного педагогічного університету (вул. Г.Батюка - 19) відбудеться відкриття унікальної виставкової експозиції «Народна війна 1917–1932рр.». 
Музейна експозиція, створена Київським «Меморіалом» ім. В. Стуса та Громадським інститутом історичної пам’яті, служить збереженню в про відродження українства після Лютневої революції в Російській імперії 1917 р. та його боротьбу за створення Української Самостійної Соборної Держави.
При створенні використано матеріали державних та галузевих архівів СБУ вісімнадцяти областей України та представлено ряд досі невідомих архівних документів. Всього опрацьовано 238 фондів та 1325 справ, використано понад 300 фотознімків з Центрального державного кіноархіву України ім. Г.С. Пшеничного та інших архівних установ.
Вперше виставку було представлено загалу в м. Краматорськ в лютому цього року, в Слов’янську експозиція діятиме до 30 квітня 2016 р., в травні матимуть можливість ознайомитись мешканці Маріуполя.