З кожним літнім днем, все менше залишається причин залишатися в галасливому місті, і все частіше виникає бажання подорожувати. У нашій країні є безліч місць, які просто вражають своєю красою, багатою історією і можливостями для відпочиваючих. Таких, звичайно, набагато більше, ніж у нашому списку, але на цьому прикладі ви зможете переконатися, що для організації цікавого і насиченого відпочинку, навіть не доведеться виїжджати за межі України. В дорогу!

Карпатські гори

Цей напрямок безцінний для всіх туристів, через те що, карпатські курорти поєднують в собі кілька профілів. Тут можна організувати і підйоми в гори (на Говерлу або гору Хом'як - запам'ятаються назавжди), поїздки на квадроциклах, сімейний і санаторний відпочинок, навіть наукові екскурсії. У розпорядженні відпочиваючих є не тільки Буковель - курорт не потребує додаткового представлення, але і Яремче, Поляниця або Татарів.

Азовські пляжі

Дрібний пісок і тепле море, в поєднанні з достатком сонячних днів - що може бути краще? Особливо якщо врахувати, що до цих райських місць рукою подати. Головним курортом Азова вважається Бердянськ. Це пов'язано з його розвиненою інфраструктурою, прекрасними пляжами на косах, і багатими можливостями для відпочинку: атракціони, аквапарк, дельфінарій, музеї і багато іншого. Автобус Харків Бердянськ щодня відправляється в літні дні, щоб всі бажаючі змогли відпочити з комфортом.

Шацькі озера

Довгоочікувану прохолоду в літню спеку здатна подарувати тільки вода, особливо в такій кількості, як на Волині. До складу Шацького національного природного парку входять 30 озер, в тому числі і такі гіганти, як Світязь. Відпочинок на Шацьких озерах запам'ятатися спокоєм і неймовірною красою природи.

Одеський колорит

В повітрі чорноморського міста, не тільки корисні мікроелементи, а й особлива атмосфера відпочинку і веселощів. Тут створені відмінні умови для пляжного відпочинку, екскурсійні тури і розваги за межами пляжу, ну а чорне море - ніколи не розчаровує.

Завершимо, що не конкретної локацією, а ідей, з якої можна скласти безліч варіантів поїздок - замки, фортеці і фортифікаційні споруди України. Унікальні споруди «розкидані» по різних областях України. Вони є і в Херсонській, Одеській, Запорізькій, Харківській, Хмельницькій, Волинській і Рівненській, і кожен замок гідний, бути включеним до списку обов'язкових до відвідування.