Дитяча шкіра м'яка та ніжна, вразлива до механічних та хімічних подразників. Саме в дитячому віці дія алергенів часто призводить до атопічного дерматиту та інших проблем, через які дитина відчуває дискомфорт або біль. Щоб уникнути цих неприємних проявів, необхідно щоденно доглядати шкіру. Особливості догляду залежать від багатьох факторів, зокрема від пори року та погоди.

Захист шкіри від сонця

У теплу пору року неможливо сховатися від сонця. Навіть у затінку сонячне проміння торкається шкіри, а ультрафіолет руйнує її. Зневоднення, свербіння, почервоніння й навіть опіки можуть стати наслідком необачної поведінки. Тому дуже важливо використовувати дитячий сонцезахисний крем, який має такі переваги:

  • захищає від широкого спектра променів;
  • має легку текстуру;
  • не залишає плям;
  • не подразнює очі;
  • стійкий до води.

Спеціальний дитячий крем допомагає захиститися від негативного впливу інфрачервоного випромінювання. Розроблений під контролем дерматологів, він не викликає алергії та підходить навіть для чутливої шкіри. Тому його можна використовувати в будь-якій ситуації. Засіб не завдасть дитині дискомфорту, оскільки швидко вбирається та не залишає жирних слідів, не має запаху.

Протисонцевий крем необхідний для відпочинку на пляжі. Він забезпечує захист від сонця навіть у воді. Час від часу його треба наносити повторно, щоб відновити щит від ультрафіолету. Захист від агресивних чинників набагато простіший від лікування дерматологічних хвороб та опіків.

Як вибрати дитячий протисонцевий крем?

Під час вибору обов'язково зверніть увагу на склад косметики. Зауважте відсутність парабенів, силіконів, барвників, мінеральних олив та інших компонентів, що можуть виявитися шкідливими. Обирайте максимально простий склад, органічні інгредієнти. Серед них може бути гліцерин, який зволожує й допомагає підтримувати належний рівень вологи. Крем має сприяти збереженню гідроліпідного захисного шару.

Засіб наносять на обличчя, шию, повіки, контури під очима. Також є спеціальні засоби для всього тіла.