Робота за кордоном – це спосіб отримати професійний досвід і привабливий заробіток. Пошук роботи не завжди легкий, особливо для працівників з країн Східної Європи, таких як Україна, Білорусь чи Латвія. Щоб легально працевлаштуватися, потрібно пам'ятати про формальні моменти. Корисно не тільки знати державну мову цієї країни, а й знати реалії ринку праці. Саме тому все більше людей довіряють свою кар'єру агентствам з працевлаштування.

Чи легко студенту знайти роботу за кордоном?

Студенти – це група, яку охоче приймають на роботу роботодавці з-за кордону. Незважаючи на невеликий професійний досвід, вони можуть розраховувати на цікаві пропозиції в багатьох галузях. Не тільки в будівництві, виробництві, садівництві, готельному та сільськогосподарському секторах, а й у сфері нових технологій.

Робота для студентів за кордоном – це можливість отримати унікальний досвід та підвищити свою кваліфікацію. Роботодавці із задоволенням беруть на роботу людей, які мають документально підтверджений досвід роботи в іншій країні. Це багато говорить про кандидата! Не лише про його жорсткі навички, такі як знання іноземних мов, а й про його навички м'якого спілкування. Люди, які вирішили працювати в іншій країні, відкриті для інших людей, прагнуть навчатися та приймати нові виклики, а також здатні вирішувати проблеми самостійно. Це риси, які особливо цінні для роботодавців, незалежно від галузі.

Студентів найчастіше влаштовують на сезонні роботи. Найталановитіші люди можуть розраховувати на пропозицію роботи на повну ставку. Це також стосується і працівників з-за кордону.

Які країни є найпопулярнішими серед студентів зі Східної Європи?

Студенти з країн Східної Європи, таких як Україна, Білорусь чи Латвія, найчастіше їдуть працювати до Польщі, Нідерландів, Німеччини та Великої Британії. Це країни, які відкриті для кваліфікованих та мобілізованих працівників, як на сезон, так і на повну ставку. На студентів, які володіють іноземними мовами, чекають цікаві пропозиції роботи та нові кар'єрні перспективи.

Як шукати роботу за кордоном – самостійно чи за допомогою агентства з працевлаштування?

Самостійний пошук роботи в іншій країні вимагає хорошого знання ринку праці даної держави. Невиконання формальностей може призвести до відхилення кандидатури. Важливо також перевірити роботодавця. Під час пошуку роботи своєї мрії, не варто забувати про безпеку. Окрім питань пов'язаних з працевлаштуванням, людина, яка шукає роботу за кордоном, також повинна подбати про житлові питання.

Агентства з працевлаштування об'єднують працівників та роботодавців. Вони допомагають завершити всі формальності. Співпрацюють лише з перевіреними роботодавцями, які відкриті для працівників зі Східної Європи. HR-спеціалісти здатні швидко знайти людину, яка відповідає очікуванням роботодавця, та гарантують підтримку працівників протягом усього процесу підбору персоналу.