З настанням осені та перших морозів ми оновлюємо комплекти постільної білизни, дістаючи з шаф теплі ковдри та пледи. Саме вони забезпечать комфорт під час сну та відпочинку на найближчі кілька місяців, доки не прийдуть теплі дні.

У нашому інтернет-магазині представлений величезний вибір домашнього текстилю, включаючи зимові ковдри, що дозволить легко підібрати відповідний варіант за розміром, матеріалами та іншими критеріями. А щоб швидко приготувати зiгрiваючi напої або гарячу страву до обіду, ми рекомендуємо звернути увагу на настільні плити для дому та дачі https://auchan.ua/ua/nastol-nye-plity/. Вони займають зовсім небагато місця, мало споживають електроенергії, але швидко розігріваються, забезпечуючи високу ефективність роботи.

Як правильно підібрати теплу ковдру

Щоб не помилитися у виборі зимового покривала, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори:

•розміри;

• матеріали;

• додаткові особливості.

При виборі розміру потрібно орієнтуватися на габарити спального місця, також на власні звички. Стандартна вітчизняна типорозмірна сітка передбачає наявність двох груп - полуторні (переважно 145х205 см) та двоспальні (172х205 см). Існує також європейський стандарт, при якому розміри «полуторки» становлять 155х215 см, а «двоспалки» – 200х220 см. Ще є нестандартні формати, характерні для домашнього американського текстилю типу King Size, але вони зустрічаються досить рідко.

За типом використовуваного утеплювача варто виділити дві категорії матеріалів – натуральні та синтетичні. До першої групи варто віднести бавовну, пух/перо та шерсть. Незважаючи на те, що бавовняна вата може добре зігрівати, вона має кілька недоліків, серед яких деформація (комкування), а також швидке намокання і довге висихання. Практично ті ж недоліки є у наповнювача з пуху та пера, тільки цей матеріал ще й є середовищем проживання пір'яних кліщів та інших мікроорганізмів. Вовна овець, кіз і навіть верблюдів або альпак – природний матеріал, який дозволить зігрітися навіть дуже холодною зимою, але варто враховувати, що у деяких людей на неї алергія. Синтетичні утеплювачі гіпоалергенні, тому підходять навіть для дитячих ковдр. Серед найпопулярніших варіантів варто виділити синтепон, холлофайбер та «лебедячий пух».

Серед додаткових факторів, які також впливають на вибір конкретного ліжка, варто звернути увагу на особливості догляду. Одні вироби можна прати в машинці на будь-якій програмі, іншим підходить тільки делікатне або ручне прання, а для деяких єдиний варіант - це хімчистка.

Також варто звернути увагу на тип та якість прошивки. Правильно та щільно простібане покривало забезпечить рівномірний розподіл утеплювача. В іншому випадку, після певного терміну експлуатації, або після машинного прання, весь утеплювач буде накопичуватися по кутах.

Правильно підібрана ковдра для осінньо-зимового сезону забезпечить комфорт під час відпочинку, подарує міцний та здоровий сон, а також прослужить багато років, зберігши свої початкові якості.