Міжнародні перевезення – складний комплекс послуг, який необхідно довіряти команді професіоналів. Адже тільки 3PL-оператор може допомогти спланувати весь процес транспортування вантажу з урахуванням різноманітних нюансів: починаючи з пошуку відповідного типу транспортного засобу та закінчуючи оформленням необхідного пакета документів.

Умовно всі види послуг можна поділити на три основні категорії:

  • Логістичні послуги.
  • Складські послуги.
  • Митні послуги.

За кожною із запропонованих категорій логістична компанія надає консультацію, всебічну підтримку та кваліфіковану допомогу.

Логістика: переваги співпраці з командою професіоналів

З огляду на особливості роботи української митної служби, а також закони та правила, що характерні для інших держав, можна налагодити регулярні вантажоперевезення різних товарів. Усі логістичні рішення будуть індивідуально розроблені з урахуванням безлічі нюансів:

  • Характеристики вантажу, що потребує термінової доставки.
  • Оптимальний маршрут.
  • Відповідний транспорт (або застосування відразу кількох видів транспортних засобів).

В результаті буде сплановано весь процес пересування транспорту ще до його завантаження.

Склади: зберігання та консолідація

У рамках надання складських послуг особливе значення має збереження та подальша консолідація вантажів. Наявність складів у Європі спрощує процес сортування товарів, які потрібно відправити до України чи інших країн.

Крім того, зручне розташування складів сприяє ефективному обслуговуванню всіх міжнародних перевезень територією ЄС. Особливо важливими є такі послуги для тих, хто обирає доставку збірних вантажів. Внаслідок цього не обійтися без формування різних партій від різних клієнтів, які будуть відправлені в одному транспортному засобі.

Митниця: митне оформлення

Грамотне митне оформлення вантажів та підготовка всього пакету документів необхідні за будь-яких варіантів міжнародних вантажоперевезень «під ключ»:

  • експорт;
  • імпорт;
  • транзит.

Від правильного оформлення та дотримання всіх кроків, законів залежить швидкість проходження кордону. В іншому випадку вантаж затримують на кордоні, що впливає на заздалегідь обумовлені терміни доставки. Через це клієнт втрачає прибуток, порушуються умови договору. Для деяких категорій вантажів будь-яка затримка може стати причиною втрати якості, псування.