Важко уявити більш відповідальне завдання для транспортної компанії, ніж перевезення негабаритного вантажу https://ea-logistic.com.ua/ua/perevezennja-nehabarytnykh-vantazhiv/. Цей процес потребує багато досвіду, знань, навичок та великої уваги до деталей.

Транспортно-логістична компанія EA Logistic — відомий у більш ніж ста країнах світу перевізник. Однією з конкурентоспроможних особливостей підприємства є велика досвідченість у транспортуванні вантажів з нестандартними габаритами. 

Як зазначив власник та директор транспортної компанії пан Яковлєв Євгеній Олександрович:

«EA LOGISTIC – це підприємство, що відоме у Європі та за її межами високими стандартами обслуговування та прагненням до інновацій. Наша команда досвідчених фахівців тримає руку на пульсі часу та постійно впроваджує передові технології, новаторські підходи для підвищення надійності та ефективності перевезень. Особливо це стосується негабаритних вантажів та обладнання». 

За межами стандартів: інновації EA LOGISTIC при перевезенні негабаритних вантажів

Негабаритні перевезення: що треба знати

Стандартні норми транспортування містять певні розміри та вагу вантажу. Все, що перевищує ці показники, вважається негабаритним вантажем. Декілька прикладів:

  • за вагою — техніка, верстати, промислове обладнання;
  • за габаритами — конструкції, механізми;
  • за довжиною — труби, ліс, стовпи тощо.

Негабаритних вантажів різноманіття, але кожна одиниця потребує власного спеціалізованого транспорту, системи кріплення та особливих умов перевезення.

Ключові моменти організації перевезення негабаритів:

  • складання маршруту з урахуванням можливостей та пропускної/несучої здатності дорожнього покриття, мостів/естакад, тунелів тощо;
  • отримання спеціальних дозволів на транспортування від відповідних органів, у деяких випадках — узгодження супроводу поліцією.

Перевезення негабаритних вантажів автомобільним транспортом — це завжди підвищений рівень відповідальності, бо це пов'язано з багатьма ризиками, а також з безпекою людей.

EA LOGISTIC: багато років досвіду у негабаритних перевезеннях

Перш за все, EA LOGISTIC — автотранспортне підприємство, яке має власний та партнерський автопарк. Спецтехніка нараховує десятки одиниць для перевезення негабаритних вантажів будь-якого ступеня складності: відкриті трали, довгоміри, спецплатформи, потужні тягачі тощо. Вся техніка обладнана найсучаснішими системами кріплення для максимальної безпеки під час транспортування. Досвідчені фахівці підприємства контролюють кожен крок такелажних робіт.

Ключова перевага компанії EA Logistic — можливість оформлення та доставлення негабариту «під ключ» у будь-яку точку світу з застосуванням залізничного, морського або авіаційного транспорту. При цьому команда професіоналів бере на себе весь комплекс дій, у т. ч. страхування, оформлення мит, комплекту дозволів та інших супровідних документів.