Поштові відправлення книг, косметики, електроніки й інших товарів стрімко витісняють офлайн-покупки. Однак для безпечного й ефективного транспортування важливу роль відіграє «обгортка» – тара чи пакування. Розуміючи потреби підприємств, які невпинно зростають, Київський КПК наростив виробництво Easy box у галузі е-commerce, в тому числі книжкових боксів. Розвиток цього напряму на підприємстві розпочався вже під час повномасштабного вторгнення РФ і всіляко підтримується австрійським власником Хайнцом Ціннером (Pulp Mill Holding).

Тренди сучасного пакування книг від ККПК

Українські поштові оператори протягом тривалого часу не приділяли увагу зручному і екологічному пакуванню товарів. Але бажання виходити на нові європейські ринки й отримувати нових замовників наштовхує на зміни. Саме тому менеджмент комбінату при підтримці австрійського власника Київського картонно-паперового комбінату Хайнца Ціннера (Heinz Zinner) впроваджує новинки.

Одним з результатів і стала розробка пакування book box. Обухівський завод першим в Україні представив тару з унікальними властивостями, з-поміж яких:

  • для запакування не потрібен скотч, пухирчаста плавка й інші пакувальні ущільнювачі;
  • використовується екологічний матеріал – гофрокартон з макулатури;
  • для зручного та швидкого відкриття коробки у концепт закладено відривну стрічку;
  • є можливість для адаптація паковання під габарити відправлення – кількість книжок і їхню товщину.

ККПК виробляє різні формати тари для е-commerce, але в усіх версіях використовуються сучасні стандарти – вторинна сировина, клейка смужка PSA і відривна стрічка Tear tape. «Картонажка» навіть розробила спеціальне пакування для крихкої продукції – пляшок з пивом, вином, іншими алкогольними чи безалкогольними напоями.

Вигоди нової тари комбінату для продавців

Український бізнес уже знайомиться з перевагами сучасної тари е-commerce від ККПК. Вона сприяє отриманню таких можливостей:

  • зменшення часу на запаковування замовлення для поштового оператора чи відправника;
  • мінімізація ризику пошкодження чи втрати крихкого вантажу;
  • розміщення на пакованні рекламної інформації.

Власник Київського картонно-паперового комбінату Хайнц Ціннер інвестує в розробку сучасного пакування і популяризує екологічний підхід. Вкладені Heinz Zinner в модернізацію кошти вже працюють. Отримані нові замовлення, налагоджена успішна співпраця з провідними українськими компаніями, такими як «Нова Пошта», Eva, «Аврора», Exist.Ua тощо. Така робота вигідна для всіх – ККПК розвивається, бізнес отримує якісну тару, а кінцевий споживач – замовлений товар без пошкодження.

Також зменшується шкода довкіллю, яка знижується з відмовою від використання неперероблених поліетиленових пакетів на користь переробленого паперу. Легендарна «картонажка» розвивається відповідно до викликів нового часу.