• Головна
  • Слов’янська місцева прокуратура готова приймати громадян у Слов’янську та Красному Лимані
14:34, 22 грудня 2015 р.

Слов’янська місцева прокуратура готова приймати громадян у Слов’янську та Красному Лимані

Відповідно до положень Закону України «Про прокуратуру», з 15 грудня 2015 року розпочала роботу новоутворена Слов’янська місцева прокуратура, територіальна юрисдикція якої охоплює місто Слов’янськ, Слов’янський район, місто Красний Лиман і Краснолиманський район.

Наказом Генерального прокурора України керівником Слов’янської місцевої прокуратури Донецької області призначено Шилова Володимира Сергійовича.

Прийом громадян керівником Слов’янської місцевої прокуратури здійснюється у приміщенні Слов’янської місцевої прокуратури щопонеділка з 10.00 до 13.00 за адресою: м. Слов’янськ, вул. Карла Маркса, 3В та у першу середу кожного місяця з 14.00 до 17.00 за адресою: м. Красний Лиман, вул. Кірова, 9.

Також прийом громадян здійснюється заступником Слов’янської місцевої прокуратури – Цвєтовим Дмитром Анатолійовичем щовівторка з 09.00 до 18.00 за адресою: м. Красний Лиман, вул. Кірова, 9.

Крім того, 15 грудня 2015 року у Слов’янській місцевій прокуратурі створено поштову електронну скриньку [email protected] для звернень громадян безпосередньо до керівництва місцевої прокуратури.

За допомогою електронної пошти громадяни мають можливість вчасно повідомити прокуратуру про порушення законодавства, у тому числі – про вчинення корупційних діянь на територіях вказаних міст і районів.

Усні звернення приймаються за телефонами «гарячої лінії» - 3-82-00, 2-31-36 та (06261)-2-62-32.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #прокуратура #график #прием #руководство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...