10:07, 22 лютого 2016 р.
У Слов'янську відбулись змагання з техніки в'язання вузлів
20 лютого в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості Слов'янська відбулися відкриті змагання з техніки в'язання туристських вузлів серед учнівської молоді нашого міста.
Заняття спортивним туризмом передбачає оволодіння різними практичними уміннями та навичками. Одним із найважливіших умінь є вміння використовувати спортивні мотузки та вузли під час походів та змагань. В'язати вузли – справа неважка. Набагато складніше навчитися в'язати вузли правильно і швидко, використовуючи відповідний для того або іншого випадку вузол. Правильне в’язання та застосування вузлів гарантує безпечне проходження дистанцій на змаганнях та походів.
З метою закріплення навичок і умінь юних туристів в в'язанні вузлів 20 лютого у Слов'янську відбулися вже традиційні змагання з техніки в'язання туристських вузлів. Учасниками змагань були команди загальноосвітніх шкіл №№ 6, 8, 10, 11,12, 13, 17, 18. Також у змаганнях взяла участь команда Royal Rengere. Всього нараховувалось 41 учасник.
Головний суддя змагань – Рогова В.І., відповідальний координатор туристсько-краєзнавчої роботи в учбових закладах м. Слов’янська, керівник гуртків ОЦТК та ЦДЮТ Слов’янська. Судді на етапах - гуртківці ОЦТК и ЦДЮТ.
Переможцями замагань стали:
Молодша вікова група:
- I місто – команда «Меридіан» ЗОШ №8;
- II місто – команда «Неугомон» ЗОШ №10.
- III місто – команда «Азимут» ЗОШ №18.
Старша вікова група:
- I місто – команда «Альтаїр» ЗОШ №12;
- II місто – команда «Юні туристи» ЗОШ №17;
- III місто – команда «Вузлик» ЗОШ №6.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:20
Вчора
18:28
Вчора
Спецтема
Оголошення
00:00, 20 грудня 2024 р.
16:48, Вчора
20:15, 9 січня
22:31, 9 січня
live comments feed...
Коментарі