Вадим Овчаренко рассказал почему уволился директор Святогорской школы

Уже бывший начальник отдела образования Славянского городского совета Вадим Овчаренко рассказал истинную причину увольнения директора Святогорской школы Николая Падалки. 

Как 6262.com.ua сообщал ранее, 25 февраля в Святогорске разгорелся школьный скандал. Смена директора общеобразовательной школы небольшого городка произвела фурор. В день торжественных проводов прежнего директора Николая Падалки и назначения нового - Дениса Вершинина - небольшая группа родителей учеников вместе с политическими деятелями устроили митинг переходящий в дебош. После этого инцидента начальник отдела образования сложил свои полномочия.

Вадим Овчаренко на своей странице в Facebook изложил полную версию произошедших событий:

"Деокупація. Слов'янськ. Освіта.

Після публікації статті з посиланням на Третьякова С. на одному з провідних інтернет-ресурсів вважаю за необхідне надати роз’яснення щодо звільнення старого та призначення нового директора Святогірської школи Донецької області.
Перебуваючи на посаді начальника відділу освіти Слов’янської міської ради, у підпорядкуванні якої також знаходиться й Святогірська школа мені довелося здійснити непопулярний крок – погодити заяву за власним бажанням і підписати наказ про звільнення старого директора цієї школи. Що було причиною звільнення? Причиною були численні порушення трудової дисципліни старим директором школи, який частенько дозволяв собі у робочий час навідуватися у сусідню забігалівку, невиконання приписів щодо правил безпеки життєдіяльності, навчально-виховного процесу. Окремо слід згадати способи заробітку грошей у школі. Кілька днів на тижні у спортивному залі проводились платні заняття з волейболу для дорослих та дітей вартістю 10 грн. одне заняття для кожного. Тренер секції з волейболу вже на пенсії, оренда залу не оформлена, гроші збиралися незаконно. Директор зізнався у тому що свідомо дозволяв проводити заняття і брати гроші. Крім того у школі торгують випічкою незрозумілого виробництва що є також додатковим джерелом прибутків для нечистих на руку освітян. Подальша перевірка навчальних планів та штатного розпису надасть більше інформації щодо діяльності старого директора на посаді.
Оскільки виникла надзвичайна ситуація і старий директор написав заяву про звільнення за власним бажанням, відділом освіти було прийнято рішення про негайне проведення атестації на посаду нового директора школи. До відділу освіти надійшла одна заява від молодого, але вже досвідченого викладача Святогірської школи, з педагогічним стажем 7 років у тому числі на керівних посадах, уродженця Святогірська, переселенця з Донецька, щирого патріота, поборника і ненависника ворогів України, до того ж гарного сім’янина, батька 3-х дітей. Підтримку на призначення нового директора висловили представники активної патріотичної громадськості Святогірська, вчителі, батьки школярів. Те що новий директор за першою вищою освітою викладач фізкультури також дуже важливо, оскільки на базі Святогірської школи доцільно розвивати спортивно-туристичний напрямок, що обумовлено самою унікальною природою цього краю. Отже, нами було здійснено законні кроки щодо призначення нового директора.
Що ж відбулося далі? Фактично у перший день роботи нового директора йому стали перешкоджати у виконанні службових обов’язків, про що було негайно повідомлено поліції. Подібна ситуація виникла і під час урочистостей присвячених Міжнародному жіночому дню. Є надія що правоохоронці нададуть належну оцінку діям певних громадян.
Про ситуацію яка виникла у школі писали міські інтернет-ресурси: «По предварительным данным, среди зачинщиков нарушителей работы школы оказался депутат Славянского городского совета от ПП «Наш край» Дубограй И., главврач коммунального лечебно-профилактического учреждения МЛТД г. Славянска, а также лидер областной ПП «Наш край» Третьяков С. Политики заявили, что приехали представлять интересы председателя Славянского городского совета Вадима Ляха сославшись на последнего, что он не в курсе происходящих кадровых изменений» (http://www.6262.com.ua/news/1135451).
Третьяков С. на своїй сторінці у фейсбуці написав про те, що призначення нового директора це домовленість між мною та головою Слов’янської міської ради Ляхом В. про нібито мою подальшу роботу на посаді, пояснюючи це тим, що новий директор під час останніх виборів працював у територіальній виборчий комісії за квотою опоблоку. Мотивація нібито зрозуміла. Але чому сам Лях В. висловився також солідарно з Третьяковим С. у підтримку старого і проти призначення нового директора? Чому Слов’янський міський голова наполягає на тому, щоб новий директор написав заяву на звільнення за власним бажанням і планує поновити старого директора на посаді? Що це, розлад у рядах однопартійців? Совпадєніє? Не думаю. 
Насправді усе дуже легко пояснюється змовою представників певних політичних партій та олігархічних кланів проти патріотичної української громадськості на Донеччині з метою будь-якою ціною не допустити їх на керівні посади. Особливо у школах, оскільки виборчі дільниці саме в них дають визначальний процент голосів. 
Виходить що зазначені особи захищають пияцтво, хабарництво і непрофесіоналізм у сфері освіти в обмін на лояльність до певних політичних партій. Про яку реформу освіти на Донеччині можна говорити при консервуванні застарілої системи чинною місцевою владою?
До речі, це ще раз засвідчує мою незаангажованість у кадровій політиці, оскільки представники опоблоку мені неодноразово закидали звинувачення у політичних переслідуваннях їх прихильників серед педпрацівників. Завжди заявляв і буду заявляти що у своїй роботі керувався Законом України про освіту та усі кадрові рішення приймав відповідно до Закону і за професійною ознакою. Подібні звинувачення вважаю наклепом і тиском.
Оскільки проти мене було здійснено та сплановано цілу низку сумнівних заходів і акцій з боку певних посадових осіб та представників політичних сил та у підтвердження правомірності своїх дій, порядності і неможливості працювати у таких умовах я написав заяву про звільнення з 26.02.2016 р. Змова? Зрада? Совпадєніє? Не думаю…".

Славянск новости Святогорск директор скандал школа Вадим Овчаренко увольнение образование
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
648 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Партнерский материал
Останнім часом місто Слов'янськ на світовій арені звучав тільки в контексті військових дій на Донбасі. Проросійські найманці захопили місто в квітні 2014 року, з тих пір Слов'янськ був у всіх на слуху. Про нього говорили по телевізору, писали в інтернеті і газетах, говорили в кабінетах чиновників. Після того, як сепаратисти разом з найманцями покинули місто під натиском українських військових, у Слов’янську настав мир. Сьогодні тут по вулицях безтурботно г...
Общество
Завтра, 21 сентября Славянск посетит жена Президента Украины Марина Порошенко. Об этом сообщают достоверные источники.  В этот день в Славянске (м-н Артема) состоится открытие инклюзивно-ресурсного центра.  Именно это мероприятие, по всей видимости, привлекло внимание Марины Порошенко. Как известно, жена Президента активно занимается темой внедрения инклюзивного образования в Украине, а также присутствовала на открытии инклюзивно-ресурсных центрах в других...
Экология
Общественной организацией "Джерело 3000" в сотрудничестве с неправительственной сетью общественных организаций Глобального Экологического Фонда (ГЭФ) и Славянским городским советом при поддержке Программы малых грантов ГЭФ и Программы Развития Организации Объединенных Наций (ПРООН) планируется реализовывать проект под названием "Создание системы сбора и утилизации ламп, которые содержат ртуть в Славянске.  В рамках реализации проекта планируется реализоват...
Общество
19 вересня, в день свята Михайлове чудо, на подвір’ї Слов’янської школи №15 відбувалися справжні чудеса. Дітей і дорослих зустрічала «Виставка експериментів». Всі відвідувачі виставки поринули в світ дивовижних наук: фізики, хімії, біології. Вони змогли побачити перетворення води в сік і молоко, появу змії з маленької пігулки, зловити веселку та викликати блискавку, перемістити воду силою думки, розглянути в мікроскоп клітини крові та кору сосни, змоделюва...
Экология
19 сентября волонтеры вывезли из Славянска на утилизацию очередную партию использованных батареек На этот раз контейнеры опустошились в трех пунктах сбора: в Центральной библиотеке, магазине ЭлектроМир и десятой школе, где установлены специальные контейнеры для сбора батареек, более 10 килограмм которых и будут отправлены на утилизацию на специализированное предприятие "Аргентум" во Львов. Батарейки забрали координатор движения “Сильные громады” в Славянск...
Культура
Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!» запрошує дитячі (в тому числі шкільні) і молодіжні (у тому числі студентські) редакції газет, журналів, теле- і радіопрограм України долучитись до участі. Це можливість для школярів поспілкуватися з медіа експертами, показати свої можливості і отримати корисні уроки і поради від відомих українських журналістів. У цьому році це вже 16 Фестиваль, який проводять для молодіжних ЗМ...
Общество
Традиционно коммунальное предприятие Славгорводоканал информирует пользователей о проведении ремонтных работ на водопроводных сетях. Информация была размещена на официальном сайте КП "Слагворводоканал" сегодня. По данным сообщения, из-за проведения работ возможно сокращение или прекращение водоснабжения по нескольким адресам: ул.Курортная, 26 — во время проведения ремонтных работ возможны перебои в водоснабжении р-н Курорт; -ул.Вокзальная, 49-51 — во время...
Спорт
Сегодня в стенах Донбасского государственного педагогического университета проходят соревнования, приуроченные Всемирному Дню студенческого спорта. В соревнованиях принимают участие все факультеты ДГПУ. От Факультета физического воспитания команду представляют студенты специальности "Физическая реабилитация" - рассказал заведующий Кафедры здоровья человека и физического воспитания, доктор биологических наук, профессор Владислав Дичко. Организаторы мероприя...
Происшествия
Мима Олена Миколаївна 1996 року народження пішла з дому вдень 18 вересня і до теперішнього часу не повернулася. Звертаємося до громадян, якщо вам що-небудь відомо про можливе місцезнаходження розшукуваної просимо повідомити на лінію 102. РозшукуєтьсяМима Олена Миколаївна, 10.01.1996 року народження Прикмети:на вигляд 21 - 23 роки, зріст 170-175 см, тіло будова середня, волосся русе, обличчя овальне, очі сіро-зелені, ніс з горбинкою. Була одягнена:сині джин...