• Головна
  • У Слов'янську відбувся розподіл молодших спеціалістів
13:52, 22 березня 2016 р.

У Слов'янську відбувся розподіл молодших спеціалістів

За даними Міністерства соціальної політики України, майже половина незайнятих громадян, зареєстрованих у Державній службі зайнятості як безробітні, - молодь. І це є сумна статистика сьогодення. Проблема працевлаштування актуальна для сотень тисяч випускників вузів. Вже не перший рік Слов'янський коледж транспортної інфраструктури намагається працевлаштувати своїх випускників і вже може звітувати про перші досягнення своєї роботи.

14 березня 2016 року у коледжі пройшов перший етап розподілу молодших спеціалістів. Зазначимо, що Слов'янський коледж транспортної інфраструктури чи не єдиний у місті навчальний заклад, який проводить щорічну відкриту процедуру працевлаштування. На цей захід були запрошені представники регіональної філії «Донецька залізниця» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», яким потрібні спеціалісти для роботи на структурних підрозділах залізниці, та 133 випускники коледжу. У цьому році до коледжу завітали в.о. начальника служби кадрової та соціальної політики Корсун Тетяна Сергіївна та в.о. начальника відділу підготовки та підвищення кваліфікації кадрів служби кадрової та соціальної політики Кравцова Юлія Володимирівна.

Розподіл студентів проводився за балами успішності, з урахуванням цільових направлень, сімейного стану та пільгової категорії. Робочі місця були запропоновані в структурні підрозділи Донецької залізниці: локомотивні та вагонні депо, дистанції електропостачання та електрозв'язку Красного Лиману, Слов'янська, Красноармійська, Волновахи, Попасної, Костянтинівки, Маріуполя. На жаль, у цьому році не відбулося працевлаштування студентів на території Донецької та Луганської областей, що непідконтрольні Україні.

Результати процедури працевлаштування: 15 випускників спеціальності «Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу», 9 випускників спеціальності «Технічне обслуговування і ремонт вагонів» , 12 випускників спеціальності «Технічне обслуговування та ремонт пристроїв електропостачання залізниць» та 5 випускників спеціальності «Обслуговування та ремонт пристроїв електрозв’язку на транспорті». Біля 20 відсотків всіх студентів 4 курсу вже мають робоче місце на даний час і поєднують навчання з роботою.

Багато випускників вирішили продовжити навчання в академіях та університетах, з якими коледж вже досить довгий час співпрацює і підтримує дружні професійні зв’язки - Харківський національний університет радіоелектроніки, Дніпропетровський університет залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна, Український університет залізничного транспорту та ін.

Адміністрація коледжу продовжує співпрацювати з промисловими підприємствами і організаціями міста та регіону з метою працевлаштування випускників, закликає всіх роботодавців до співпраці, до поповнення своїх організацій юнаками та дівчатами з прогресивними ідеями, новими підходами до вирішення завдань.

Після закінчення навчання і захисту дипломних проектів студентам-випускникам будуть надані дипломи молодшого спеціаліста, а також свідоцтва про отримання робочих професій. Скористайтесь такою нагодою, поповніть свої організації молодістю і чекайте їх на роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #распределение #студенты #трудоустройство #занятость #ВУЗ #образование
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...