• Головна
  • Депутатська пара Королевська-Солод зберігає кількадесят мільйонів гривень готівкою
Е-декларації
18:26, 1 грудня 2016 р.

Депутатська пара Королевська-Солод зберігає кількадесят мільйонів гривень готівкою

Е-декларації

Наталя Королевська і Юрій Солод – відома депутатська пара. Перший депутат пройшов за списками «Опозиційного блоку», а другий в 47 окрузі міста Слов’янська і Олександрівського району Донецької області. Рух «Сильні громади» чи не з перших днів аналізує діяльність і статки народних депутатів, пов’язаних з Донбасом. І з огляду на активність депутатської пари в Донецькій області, ми не змогли їх оминути.

У 2015 році і Королевська, і Солод подавали декларації у Верховну Раду, як і інші народні обранці. Тоді сім’я задекларувала земельну ділянку площею 2045 кв. м., квартиру площею 264,1 кв. м. і офіс площею 545 кв. м. Щодо грошей, то загальна сума доходу сім’ї складала 192 тис. 550 гривень. Також сім’я змогла накопичити 111 тис. 941 грн депозиту. Раніше ми писали, що дуже дивно, як на таку малу зарплату та ж пані Королевська носить брендовий одяг. Паралельно виступаючи проти підвищення зарплат депутатам Парламенту.

Депутатська пара Королевська-Солод зберігає кількадесят мільйонів гривень готівкою, фото-1

Королевська прийшла до Парламенту в кросівках Chanel, які коштують від 550 до 2000 доларів

Та запуск електронних декларацій відкрив нові факти фінансового становища подружжя за 2015 рік і дав відповідь на це питання.

У електронній декларації видно, що Юрій Солод приховав 24 тис. 625 грн, які зберігаються на рахунку в банку. Судячи з даних декларації, для сім’ї Королевських це не великі кошти. Навіщо було тоді їх приховувати – невідомо.

Депутатська пара Королевська-Солод зберігає кількадесят мільйонів гривень готівкою, фото-2

Скріншот з сайту електронних декларацій, де видно не декларовані раніше кошти

Як і більшість політиків, які давно беруть участь у політичному процесі, сім’я Королевської-Солода не змогла утриматися від зберігання великих сум готівки. Юрій Солод задекларував 480 тис. грн, 788 тис. євро (21 млн 552 тис. грн за курсом НБУ) та 575 тис. доларів (14 млн 806 тис. грн) готівкою. У Наталі Королевської – 118 тис. грн, 27 тис. доларів (695 тис. грн) та 18 тис. євро (500 тис. грн).

Депутатська пара Королевська-Солод зберігає кількадесят мільйонів гривень готівкою, фото-3

Після цих цифр не дивно, що Королевська виступає проти підвищення зарплат нардепам. Адже невідомі доходи в сотнях тисяч дозволяють жити і не хвилюватися через офіційну низьку зарплату. Сподіваємося, НАЗК та НАБУ дадуть справедливу оцінку таким статкам та перевірять їх походження.

Також, як зазначено у електронній декларації, є цікаві додаткові факти з життя депутатської сім’ї. Зокрема, справедливо треба сказати, що подружжя вказали адекватну ціну за квартиру, придбану у 2007 році за 8 млн 199 тис. 180 грн, що за курсом НБУ на той час складало майже 1 млн доларів.

Депутатська пара Королевська-Солод зберігає кількадесят мільйонів гривень готівкою, фото-4

Також сім’я володіє дев’ятьма торговельними марками, частина з яких зареєстрована на Наталю Королевську, а частина – на її чоловіка.

Депутатська пара Королевська-Солод зберігає кількадесят мільйонів гривень готівкою, фото-5

Наталя Королевська зареєструвала понад 30 торговельних марок, більша частина яких уже втратила чинність. Серед дійсних залишилися торговельні марки: «Королевское», «королевское мороженное» і «Ленінградське». Під цими брендами продаються йогурти, морозиво та інші молочні продукти, а також консерви і морожена риба.

Депутатська пара Королевська-Солод зберігає кількадесят мільйонів гривень готівкою, фото-6

Так виглядає одна з торгових марок Королевської

У Юрія Солода чинних марок дещо більше: «УкрспецМет», «Прикольно»,  «Solyr», «Новий Донбас», «YS» та «Solur». Підприємства Солода в основному спеціалізуються на виробництві металу різної форми, морозива і молочних продуктів, а також офісних і рекламних послуг. Усі торговельні марки зареєстровані в період з 2008 до 2010 року в Луганську.

Разом з тим ми сподівалися побачити у декларації більш вичерпну інформацію про статки Королевської. До прикладу ще в 2008 році вона була власницею кількох десятків дорогих капелюшків. Зокрема відомих брендів, серед яких були «Луї Вітон» вартістю 25-30 тис. євро.

«В гардеробі Королевської близько 30 капелюшків. «Я не можу сказати, що це колекція, бо знаю, що є жінки, які дійсно не можуть втриматись, щоб не купити собі ще та ще один капелюшок, щоб потім його так жодного разу і не вдягти. Зазвичай, я купую новий капелюшок перед скачками у Москві або за кордоном», –повідомляв у той час Таблоїд зі слів Королевської.

Нагадаємо, що згідно із законом, суб’єкт декларування повинен задекларувати: цінне рухоме майно, вартість якого перевищує 100 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня звітного року (121,6 тис. грн).

Отже, декларації Юрія Солода і Наталі Королевської є яскравим показником проблем в нашому політикумі. Коли політики мають великі статки, будучи паралельно народними депутатами та граючи на відвертому популізмі.

Читайте також: Е-декларації слов'янських нардепів: будинки-привиди Олега Недави і автопарк на мільйони

Координатор руху «Сильні громади» Валентин Краснопьоров

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Королевська #Солод #декларації #мільони
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...