• Головна
  • Новий 2017 рік стане вдалим для тих, хто вирішив радикально змінити своє життя
13:54, 29 грудня 2016 р.

Новий 2017 рік стане вдалим для тих, хто вирішив радикально змінити своє життя

Кожний новий настаючий рік приносить щось особливе всім людям. Це залежить не тільки від звичного плину часу, але й від того, як складаються зірки в цьому році, і що вони пророкують людству.

Згідно з віруваннями східних країн, всі тварини китайського гороскопу, за яким живуть люди країн сонця, що сходить, так чи інакше впливають на людське життя. Якщо знати, яким буде 2017 рік Півня, можна вберегти себе від багатьох неприємностей, підготуватись до цього року, як слід, та використати всі шанси, щоб прожити наступні дванадцять місяців якомога краще.

В багатьом те, що принесе наступний рік, залежить не тільки від характеру покровителя року, а й від індивідуальних особливостей взаємодії правлячого знаку з тими чи іншими знаками гороскопу. Тож, перед тим, як безумовно вірити загальному прогнозу стосовно того, що каже астрологічна характеристика 2017 року, треба поцікавитись віщуваннями, які призначені окремо для кожного з знаків зодіаку. Загальна ж характеристика потрібна для того, щоб визначити вектор руху впродовж року, який буде потім корегуватись в залежності від характеру визначеного знака зодіаку, та розуміти, які ж конкреті проблеми можуть очікувати кожного.

ОЧІКУВАННЯ ВІД НАСТАЮЧОГО 2017 РОКУ

Дві тисячі сімнадцятий рік буде вдалим для тих, хто вирішив радикально змінити своє життя. Півень — це символ прагнення до ідеалу, прямування до мети, тож він не забуде про тих, хто жадає змін та нового вектору розвитку свого існування. Вогняний Півень наповнений жагою до авантюр, тож, як свідчить характеристика 2017 року Півня,цей час — найвдаліший, щоб втілювати в життя найсміливіші свої задуми. Тварина — покровитель року дуже смілива та вимагає від себе багато чого.

Тож треба протягом року виховувати в собі вміння планувати свою діяльність, чітко слідувати вибудованому плану та ставити індивідуальні цілі, направлені на самовдосконалення. Вибрати напрямок самовдосконалення ви можете самі, оскільки площина варіантів безмежна — від наміру в цьому році кинути погані звички та почати здорове життя, відмовитись від м’яса або алкоголя до намагання більше читати книжки та відвідувати раз на два місяці оперу або театр. Будь-які вдосконалення життя, які йдуть на користь, будуть успішними протягом року і Півень буде допомагати вам у цьому.

У питанні про те, яким буде новий 2017 рік, треба пам’ятати, що характер покровителя року передбачає дуже велику емоціональність, тож ви будете бажати занадто яскраво реагувати на всі події року, чи то добрі, чи то погані. Така поведінка може скомпроментувати вас, тож намагайтесь контролювати свої емоції та почуття, щоб не здаватись істеричною людиною, якій не можна довіряти.

sylnaukraina.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #годпетуха #новый #традиции
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...