
12:43, 7 січня 2017 р.
Колядки для гвардійців Слов’янська
До військовослужбовців військової частини 3035 завітав з колядою творчий колектив Райгородоцького будинку дозвілля спільно з відділом культури Слов`янської райдержадміністрації.
“Напевно, кожен українець асоціює Різдво з сімейним святом, і військові - не виняток. Аби принести хоча б невелику часточку цього сімейного затишку та святкового настрою військовослужбовцям, які зараз виконують свої службові обов’язки, ми і завітали з колядою в гості до наших славних вояків”, - висловила начальник відділу культури та туризму Олена Міляновська.
Гості гарно заспівали та по-материнськи розважили солдат, а ще пригостили гвардійців кутею. Бійці не соромилися і підспівували разом із колядниками «Нова радість стала» та «Святая Варвара церкву збудувала».
Військовослужбовці подякували артистам теплими оплесками за щирі вітання з Різдвом Христовим і хороший спів.
Майор Олег Фомін
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:21
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі