• Головна
  • У Донецькій області запрацювала рибоохорона
09:32, 1 червня 2017 р.

У Донецькій області запрацювала рибоохорона

Станом на 31 травня рибоохоронний патруль розпочав роботу вже в 17 регіонах України. Йдеться про Івано-Франківську, Миколаївську, Рівненську, Тернопільську, Київську, Харківську, Донецьку, Одеську, Дніпропетровську, Закарпатську, Чернівецьку, Луганську, Полтавську, Запорізьку, Чернігівську області, Чорноморське та Азовське басейнові управління.

 Минулого тижня розпочали роботу Запорізький, Донецький, Чернігівський та Азовський рибоохоронні патрулі. Так, в перший тиждень роботи Азовський рибоохоронний патруль зафіксував грубе порушення в Азовському морі. Було виявлено 2 громадян, що здійснювали вилов 29 сітками на моторному човні та виловили червонокнижного осетра російського в кількості 4 штуки та калкана азовського, в кількості 80 шт. Сума збитків склала 260 тис грн.

 Держрибагентство продовжує процес запуску рибоохоронних патрулів по всій Україні, триває процес відбору у 5 регіонах. До Управління в Полтавській та Чернівецькій областях шукають ще по 5 патрульних, у Волинській області – 1 патрульного, в Азовське управління – ще 12 патрульних, в Чорноморське – ще 12.

 «Рибній галузі та рибоохоронному патрулю потрібні нові люди – принципові та вмотивовані до позитивних змін. Кадрові конкурси в патруль тривають в кількох областях України, інформація про це завжди є на сайті Держрибагентства. Подавайте документи, проходьте кадровий відбір, приєднуйтеся до реформування галузі», –закликав Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

 Голова Держрибагентства також повідомив, що рибоохоронних патрульних в регіонах чекає навчання, сучасна форма, заробітна плата – 9 тисяч гривень. До кінця року рибоохоронні патрулі будуть оснащено сучасною технікою.

В своїй роботі патрульні патрулюють водойми та проводять рибоохоронні рейди, затримують порушників правил рибальства, перевіряють діяльність рибалок-промисловиків та законність походження риби у точках продажу. Також патрульні активно співпрацюють з громадськістю та проводять роз’яснювальну роботу з рибалками. Робота триває кожен день.

 Рибоохоронний патруль— це новий персонал, люди звисокою мотивацією, відібрані на основі відкритих кадрових конкурсів. Це залучення європейського досвіду, сучасне оснащення— форма, човни, прилади нічного бачення, дрони. Це нові підходи до роботи.У прийнятому бюджеті на 2017 рік передбачено фінансування у розмірі 40 млн грн на рибний патруль. Це найбільша сума, виділена в рамках держбюджету за останні 10 років для оснащення органів рибоохорони (закупівлі автомобілів, човнів). До кінця 2017 року Держрибагентство планує запустити рибні патрулі у всіх регіонах України.

Нагадаємо,перший, пілотний проект рибоохоронного патруля, розпочав роботу на Київщині 16 червня 2016 року. За 11 місяців було проведено 1235 рибоохоронних рейдів, в рамках яких викрито більше 1560 порушень. Збитки, завдані рибному господарству, складають більше 1,8 млн грн.В рамках проведених оперативних заходів рибоохоронним патрулем Київщини вилучено 8621 кг біоресурсів, затримано 165 транспортних засоби та вилучено 1681 незаконних знарядь лову.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #рибоохорона #лов #риба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...