• Головна
  • Студентська республіка Донеччини-2017
14:05, 21 липня 2017 р.

Студентська республіка Донеччини-2017

На шляху до об’єднання молоді, 14-16 липня відбулась наймаштабніша подія серед студентів «Літня Студентська республіка Донеччини 2017» на тему: «Освіта - ключовий напрямок нової індустріалізації Донеччини» у КП ОДМСОК «Перлина Донеччини», м. Святогірськ. 

Студентська республіка Донеччини-2017, фото-1

 Проведенню даного заходу сприяла грантова підтримка, отримана ГО «Молодь Сходу України» у межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється у регіоні Донецькою обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» (загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи») за фінансової підтримки Європейського Союзу представництва в Україні. Водночас підтримку проведення надали: управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації, відділ сім’ї, молоді та спорту Слов’янської міської ради, Донецький обласний комітет профспілки освіти та наук України, а також команди організаторів: громадські організації «Молодь Сходу України» (м. Слов’янськ), «Молодіжна платформа Новосхід» (м. Новогродівка), «Заходи» (м. Маріуполь). 

Протягом двох днів близько 50 учасників з вишів Донецької області та м. Сєвєродонецька обговорювали, дискутували на питання важливих аспектів реформування освіти, проектів, які може реалізувати молодь та спрямовані на покращення умов навчання. Консультації, поради учасникам надавали експерти: Чайченко Станіслав, доктор фізико-математичних наук, проректор з науково-педагогічної роботи Донбаського державного педагогічного університету; Ступак Оксана, кандидат педагогічних наук, доцент Донбаського державного педагогічного університету; Павлюк Карина, головний фахівець управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації;  Бігунов Денис, Рух «Сильні громади», громадська організація «Центр UA»; Реваз Татаішвілі, громадська організація «Інша освіта».

У підсумку студенти об’єдналися за інтересами в три партії: «Молодіжна партія Студентської республіки», яка представляла проект співпраці ВНЗ та бізнесу під час працевлаштування студентів; «Сильна країна» пропонувала організацію методів неформальної освіти для підвищення кваліфікації викладачів ВНЗ; «Доки юні» зосереджували увагу на розвитку студентського самоврядування у вишах та в області шляхом створення обласної студентської ради. За результатами виборів серед трьох кандидатів, що балотувалися на посаду мера Студентської республіки, перемогу здобув студент Донбаського державного педагогічного університету Чернишов Іван.

До числа депутатів магістрату Студентської республіки Донеччини увійшли:

Горбачова Анастасія (Маріупольський державний університет).

Чепіга Єльміра (Донбаський державний педагогічний університет)

Кошовець Анна (Донецький національний технічний університет)

Луценко Віка (Донецький національний технічний університет)

Галуза Катерина (Донецький національний технічний університет)

Карабаджак Євгенія (Донецький національний технічний університет)

Кліменко Ліза (Маріупольський державний університет)

Мурашко Андрій (Приазовський державний технічний університет)

Нємчинова Анна (Маріупольський державний університет)

Калініченко Дмитро (Східноукраїнський національний університет імені В.Даля)

Магістрат, переможці субфестів квест, кібер спорт, фотоконкурс «Спалах емоцій», караоке отримали в подарунок від організаторів футболки Студреспубліки та всі учасники – чашки з логотипом.

#Слов'янськ #новини #молодь #республіка #студентство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...