• Головна
  • Спортсмени зі Слов'янська здобули перемогу у міжнародних змаганнях з карате
15:26, 1 травня 2018 р.

Спортсмени зі Слов'янська здобули перемогу у міжнародних змаганнях з карате

У Києві пройшов відкритий Кубок Мацушими з Карате Кіокушинкайкан. Участь у змаганнях взяли 165 спортсменів з 4 країн: Україна (представники федерацій), Білорусь, Естонія, Хорватія, які виборювали нагороди в розділах «куміте» та «ката».

Слов’янськ на змаганнях представляли вихованці спортивного клубу «Кіокушин Карате» та КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» (тренери Євген Запара та Юрій Сотніков)

Спортсмени зі Слов'янська здобули перемогу у міжнародних змаганнях з карате, фото-1

За результатами змагань слов’янські спортсмени здобули 2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Чемпіонами змагань стали Літвінова Віолєтта (10-11 років, вагова категорія понад 35 кг) та Дугіна Валерія (12-13 років, вагова категорія понад 45 кг).

Скуратова Валерія (10-11 років, вагова категорія до 35 кг), Грінєнко Єлизавета (14-15 років, вагова категорія понад 50 кг) та Кобильник Микита (14-15 років, вагова категорія понад 60 кг) стали срібними призерами змагань.

Бронзові нагороди здобули Алексеєв Дмитро (10-11 років, вагова категорія до 35 кг) та Некрасов Антон (12-13 років, вагова категорія до 40 кг).

Вітаємо слов’янських спортсменів та їх тренерів із вдалим виступом на змаганнях та бажаємо нових перемог!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію