Визначено проекти Бюджету участі, які допущені до загальноміського голосування

Координаційна рада з питань реалізації міської цільової Програми «Бюджет участі міста Слов’янська» визначила проекти, які допущені до загальноміського голосування.

Протягом трьох днів перевірено 36 проектів містян. Кожен автор презентував та захищав свою ідею перед радою та представниками громади.

25 проектівбудуть представлені на розгляд мешканців міста, аби вони змогли проголосувати та обрати найкращі для реалізації.

Найбільш затребуваними стали питання встановлення спортивних та дитячих майданчиків на прибудинкових та шкільних теріторіях, отже можна сказати, що жителям міста вкрай не вистачає громадських просторів загального користування.

Також були проекти, спрямовані на творчу реалізацію містян (художня галерея під відкритим небом, креативний простір «Куби»).

Автори звернули увагу влади на відсутність зупинок громадського транспорту навіть у центральній частині міста, на ситуацію з інклюзивністю (відсутність ігрових майданчиків для дітей з інвалідністю).

Отже, 25 проектів Бюджету участі будуть відкриті до голосуванняз 17 червня по 6 липня.Оновлений перелік поданих проектів з результатами розгляду - за посиланням.

Слов'янська міська рада 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов