• Головна
  • УСЗН Слов'янська закликає легалізувати зайнятість населення
09:00, 12 червня 2018 р.

УСЗН Слов'янська закликає легалізувати зайнятість населення

Шановні роботодавці!

Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради закликає Вас зробити крок на зустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах».

З метою недопущення порушень законодавства про працю, що може привести до накладання штрафних санкцій, пропонуємо Вам належним чином оформити трудові відносини з найманими працівниками. У випадку ігнорування вимог трудового законодавства інспектор праці буде змушений застосовувати всі заходи впливу в межах компетенції.

За консультаціями звертатися до Управління соціального захисту населення, за адресою вул.Г.Батюка 40 , каб 10.

_________________________________________________________

Шановні працівники!

Управління соціального захисту населення повідомляє, що для реалізації своїх трудових прав та забезпечення оптимального рівня свого майбутнього ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору. У разі відмови роботодавця кожен громадянин має право звернутися до інспектора праці щодо захисту своїх конституційних прав.

Згідно з новими нормами у законодавстві про працю кожен нелегальний працівник для роботодавця обійдеться у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

За консультаціями звертатися до Управління соціального захисту населення, за адресою вул. Г.Батюка 40 , каб 10.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #УСЗН #роботодавці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...