Викладачі з Америки навчають слов’янських студентів

У вересні 2018 року до Донбаського державного педагогічного університету зі Сполучених Штатів Америки долучилися два нових вчителі. Американці будуть викладати англійську у слов’янських студентів до кінця року. Окрім звичайних університетських занять викладачі з США організували розмовні клуби, в яких люди зі Слов’янська можуть вдосконалювати навички спілкування англійською мовою.

Франціско Ресто та Декстер Блеквелл - стипендіати спеціальних програм обміну для вчителів іноземних мов. Для Франціско Україна - третя по рахунку іноземна країна, в якій він викладає в університеті. До цього він по два роки працював у Молдові та Грузії. Для Декстера - це перша його практика роботи викладачем в іншій країні.

Франціско Ресто

Декстер Блеквелл

Слов’янськ випадково став місцем їх викладання. Вони не обирали місто, в якому будуть працювати. Проте містом і вибором задоволені. Як розказали американські викладачі, у Слов’янську їх одразу зустріли дуже гостинно. В університеті колеги і студенти привітні і зацікавлені. Обидва чоловіка володіють російською мовою, проте не часто нею спілкуються.

Метою американців, що приїхали до Слов’янська є не лише навчання студентів, але і обмін досвідом з викладачами. Для викладачів України проводитимуть конференції, тренінги. Як розказав Франціско Ресто, серед його цілей не тільки вдосконалити знання і вміння спілкування англійською серед студентів, але й допомогти викладачам з новими ідеями викладання. Серед його чисельних планів - підняти рівень викладання англійською, з використанням сучасних технологій і осучасненням методів викладання.

Франціско та Декстер організували розмовний клуб на базі Центральної бібліотеки. Наразі туди ходять студенти ДДПУ, проте у американців у планах розширити заняття. Розмовний клуб абсолютно безкоштовний і відкритий для всіх. Проте для того, щоб взяти участь у заняттях, людям треба мати хоча б базові знання розмовної англійської. Адже під час цих занять головна увага приділяється розмові та спілкуванню, а не граматиці чи фонетиці. Заняття проводяться кожен вівторок о 16:00 у інформаційному центрі "Вікно в Америку".

Для обох чоловіків робота викладачами в іншій країні - це великий досвід. А програми за обміном - це можливість подорожувати по всьому світу. Про Україну Франціско і Декстер чули в рамках військових подій, які зараз проходять на Донбасі. Про Слов’янськ вони прочитали вже після того, як їх розподілили викладати до нашого міста. Проте жодного страху бойових дій у чоловіків немає. Більше того, по їх розповідям, місто їм сподобалося своєю тишою, спокоєм. Франціско приїхав до Слов’янська з Саванни у штаті Джорджіа. Декстер - з Лос-Анджелесу:

"Запитаєте у мене, як мені Слов’янськ взимку, коли прийдуть холода", - жартує Декстер, натякаючи на те, що в його місті взимку снігу майже ніколи не буває.

Зі звичайними перехожими викладачам не доводиться спілкуватися, адже весь час йде на роботу і рівень володіння англійською серед місцевого населення не дуже високий. Проте, як зазначають американці, перехожі нормально на них реагують, не дивуючись і не без страху.

Студенти, з якими працюють американці, також дуже доброзичливі. Відмітили вони і рівень знань англійської у студентів ДДПУ. Більшість з тих, хто навчається на факультеті іноземних мов, може спілкуватися англійською. З іншими факультетами буває важче. Знання російської допомагає викладачам контактувати зі студентами. Проте, головна їх задача полягає в тому, щоб вдосконалити володіння англійською у студентів Донбаського державного педагогічного університету. Багато з тих, хто ходить до американців на лекції, із задоволенням відвідує ще й розмовний клуб в бібліотеці.

 Франціско та Декстер не є звичайними викладачами, вони не ставлять оцінки і не прийматимуть іспити. Проте покладають багато зусиль на те, щоб студенти вишу взяли якомога більше корисного від навчання з носіями англійської мови.

Працювати в Україні вони будуть весь навчальний рік. 

Слов'янськ новини ДДПУ Америка США WOA освіта навчання англійська
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Власть
Процесс переименования Украинской православной церкви Московского патриархата приостановили в Окружном административном суде Киева 22 апреля. Об этом сообщает пресс-служба суда. До 26 апреля Украинская православная церковь Московского патриархата в своем названии должна была указать принадлежность к Российской православной церкви. "Судом удовлетворено заявление Киевской Митрополии УПЦ МП об обеспечении иска ввиду того, что непринятие таких мер может сущес...
Общество
Стали известны предварительные результаты выборов Президента Украины, которые состоялись в воскресенье 21 апреля.  По данным ЦИК, во всех областях, за исключением Львовской, лидирует Владимир Зеленский.  На выборы и их результаты активно реагируют пользователи социальных сетей - Facebook, Twitter и др.  Мы собрали несколько таких реакций:
подростки вещают
Сегодня отмечают Международный День Земли.  Традиция отмечать 22 апреля День Земли зародилась в США в 1970 году, в 1990 году этот день стал международной акцией. Сейчас, как никогда важно заботиться обо всем, что нас окружает. Школьники решили напомнить жителям Славянска, как важно, ценить и уважать Землю, которую люди используют для своего удовольствия. Сбережем Землю вместе.
Общество
21 квітня в Україні проходив другий тур президентських виборів. За даними екзит-полу, які стали відомі після закриття виборчих дільниць, безперечним лідером у президентських перегонах виявився Володимир Зеленський (73.2%), чинний Президент Петро Порошенко отримав близько 25.3% підтримки.  За офіційними даними ЦВК, які опубліковані 22 квітня, кандидат у Президенти України Володимир Зеленський став лідеров у всіх областях крім Львівської.  Петро Порошенко вж...
Власть
Президент Петр Порошенко подписал закон об уголовных проступках. Об этом свидетельствует информация на сайте Верховной Рады. Документ позволит расследовать не тяжкие преступления по упрощенной процедуре, что позволит разгрузить следователей. Ранее только следователи проводили предварительное расследование по всем заявлениям и сообщениям, которые свидетельствовали об уголовных правонарушениях. После того, как в Украине ввели понятие "уголовного проступка" и...
Культура
Кроме самого праздника Пасхи, важна и целая неделя перед ним. Каждый день недели несет в себе особенность и выполняет свою роль в религии. 21 апреля православные отпраздновали вербное воскресенье. Неделя перед Пасхой называется Страстной. Каждый день на Страстной неделе называется Великим. В храмах проходят особые службы, которые считаются самыми величественными и торжественными во всем церковном году. При этом в эти семь дней не празднуют дни святых, не п...
Общество
Славянский горрайонный суд Донецкой области приговорил жительницу города к 5 годам лишения свободы с испытательным сроком на 3 года за жестокое обращение с животными (ч.3 ст. 299 УК Украины).  Гражданка Д. в период с 2014 года по январь 2019 занималась реализацией собак и кошек на территории центрального рынка города Славянска. Реализуя свой прямой преступный умысел гражданка Д. удерживала в сарае собственного дома приобретенных животных, а именно 17 щенко...
Культура
В Славянском краеведческом музее проходит художественная выставка известного местного художника Владимира Радковского. Картины художника отражают природу Слобожанщины. Владимир Радковский известен, как мастер масляной живописи, его работам присущ сдержанный колорит и свобода мазка. Не могут не волновать зрителя пронзительный лиризм и теплота пейзажей Славянщины, их особая одухотворенность. Гармоничные по цвету и выразительные по форме натюрморты, любимая т...
Происшествия
На Великодні свята відбуватимуться богослужіння у всіх православних храмах. У ці святкові дні культові заклади відвідає чимало прихожан. Під час літургії священнослужителі та віряни використовують відкритий вогонь у приміщеннях церков, тому потрібно бути більш пильними і уважними при користуванні відкритим вогнем, щоб не спричинити пожежу або не пошкодити свій одяг та одяг інших громадян. Після завершення служби не слід залишати у церквах непогашені свічки...