17:18
Вчора
14 жовтня Україна святкувала День Захисників. Це свято є особливим для нашого міста, адже після подій 2014 року кожен мешканець Слов’нська знає ціну захисту та оборони нашої землі.
День захисника України - свято незламного духу, щирої віри та жертовності.
У Слов’янську у цей день вшановували пам’ять полеглих героїв, які положили свої життя за звільнення міста від проросійських окупантів.
Рятувальники Донеччини разом с представниками Донецької віськово-цивільної адміністрації та інших силових структур області відвідали пам'ятник загиблим героям у с. Семенівка Донецької області.
Присутні вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти біля пам‘ятних місць.
ДСНС у Донецькій області
Коментарі