• Головна
  • Словміськводоканал запрошує мешканців міста на громадські слухання
17:28, 24 жовтня 2018 р.

Словміськводоканал запрошує мешканців міста на громадські слухання

Словміськводоканал запрошує мешканців міста на громадські слухання

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 року  «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» відбудуться громадські слухання з  питання розгляду проекту змін до  Інвестиційної програми комунального підприємства Слов’янської міської ради «Словміськводоканал» на 2018 рік.

      З матеріалами змін до Інвестиційної програми КП «Словміськводканал» на 2018 рік та додатковою інформацією можна ознайомитися в  виробничо-технічному відділі КП «Словміськводоканал»  за адресою: м. Слов’янськ, вул. Вчительська,9, тел. 2-57-04, а також на офіційному сайті КП «Словміськводоканал»:  slavvoda.com.ua .

      Пропозиції та зауваження з даного питання у письмовій формі просимо надсилати до КП «Словміськводоканал» за вказаною вище адресою у термін до 4 листопада  2018 року, тел. 2-57-04. 

      Громадські слухання із зазначеного питання відбудуть­ся 5 листопада  2018р. об  11-00 год.  за адресою: м. Слов’янськ, вул. Вчительська, 9 (кабінет заступника генерального директора по виробництву та розвитку).

КП "Словміськводоканал" 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #водоканал #обговорення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...