![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
09:02, 25 жовтня 2018 р.
Увага! У Донецькій області з’явилися шахраї, які представляються керівництвом ГУ ДСНС
![Увага! У Донецькій області з’явилися шахраї, які представляються ке... Увага! У Донецькій області з’явилися шахраї, які представляються керівництвом ГУ ДСНС](/dist-assets/images/cap.jpg)
Увага! Шахраї!
Комерційним підприємствам Донецької області телефонують невідомі особи і представляються начальником Головного управління ДСНС України у Донецькій області Олексієм Мігріним. Шахраї від його імені пропонують перерахувати кошти на платіжну картку Ощадбанку, аби вирішити питання щодо скасування планових перевірок протипожежного стану об’єктів у 2019 році.
ГУ ДСНС звертається до підприємців і просить не реагувати на такі телефонні дзвінки та терміново повідомляти про такі факти за номером “Телефону довіри” з питань запобігання корупції Головного управління (063-975-57-34) для здійснення оперативних заходів з пошуку шахраїв.
Головне управління ДСНС у Донецькій області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі