![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
10:35, 6 грудня 2018 р.
У Слов’янську розказували про ризики нелегальної зайнятості
![У Слов’янську розказували про ризики нелегальної зайнятості У Слов’янську розказували про ризики нелегальної зайнятості](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Консалтинговому просторі "Перспектива" Слов‘янського міського центру зайнятості відбулась зустріч роботодавців з фахівцем ГУ Держпраці у Донецькій області.
В рамках інформаційно-консультаційного заходу заступник начальника відділу контролю східного напрямку Управління з питань праці Андрій Кімачук торкнувся питань легалізації зайнятості найманих працівників. Це і правильність оформлення трудових відносин і алгоритм проведення перевірок роботодавців.
Ця тема виявилася актуальною для роботодавців, тому викликала жваве обговорення та дискусію.
Новина в тему: Нетрудові здобутки керівника Держпраці Донеччини
Ця зустріч показала, що такі заходи є дуже цікавими та корисними для роботодавців. Наприкінці зустрічі слухачі висловили подяку та побажання організовувати подібні заходи систематично.
Офіційний сайт Головного управління Держпраці у Донецькій області - ТУТ.
За інформацією Слов’янського міського центру зайнятості
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі