![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
11:40, 28 грудня 2018 р.
Які подарунки хочуть діти Слов’янська на Новий Рік
![Які подарунки хочуть діти Слов’янська на Новий Рік Які подарунки хочуть діти Слов’янська на Новий Рік](/dist-assets/images/cap.jpg)
Майже всі діти пишуть Діду Морозу, Святому Миколаю або Санта Клаусу лист з побажаннями подарунків. Щоб дізнатися, що хочуть сучасні діти Слов’янська, ми запитали це безпосередньо у них.
Як виявилося, більшість з них хочуть щось з техніки: нові телефони, планшети, або ноутбуки. Але були і такі відповіді, які нас вразили.
“Я хочу манекен для зачісок”, - відповіла дівчинка Ліза, яка зараз навчається у 7 класі. Слід зазначити, що відео, де на манекені тренуються робити зачіски, зараз дуже популярні серед молоді.
“Я не буду говорити, бо не збудеться”, - відповіла дівчинка Настя. Діти щіро вірять у те, що для тоого, щоб бажання виконалося, треба обов’язково його зберігати у таємниці.
Більш дорослі діти відповідали, що більш за все хотіли б отримати можливість відправитись кудисть у подорож.
Були і такі відповіді, які розчулювали. Так, дівчинка Віка розказала, що хотіла б три мішка корму для собак, щоб віднести його до притулку. І що Новий Рік для неї не таке вже і свято, бо свято для себе можна влаштовувати будь-коли, незважаючи на дату на календарі.
А що ви будете дарувати своїм дітям у Новий Рік? Вже домовилися з Дідом Морозом за подарунки?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі