![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
13:32, 1 лютого 2019 р.
Обережно, у Слов'янську бурульки та ожеледиця
![Обережно, у Слов'янську бурульки та ожеледиця Обережно, у Слов'янську бурульки та ожеледиця](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нестійкі погодні умови – відлига вдень, заморозки вночі та значне нагромадження снігу на покрівлях будинків сприяють утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу.
Йдучи вздовж будинків у період танення снігу, необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки. Проходячи ці місця, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів та бурульок.
По можливості слід триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут. Не заходити за огорожі та попереджуючі знаки біля небезпечних місць.
Для пересування по льоду краще обирати взуття на підошві з мікропористої чи іншої м’якої основи без високих підборів.
Людям похилого віку краще у «слизькі» дні взагалі не виходити з дому. Але якщо потреба змусила, слід брати палицю з гумовим накінечником або шипом. Прогулянки вагітних жінок в ожеледицю без супроводу – небезпечні для здоров’я.
За інформацією слов'янських курсів цивільного захисту
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:06, 13 липня
15:07, 16 липня
09:59, Сьогодні
16:57, 18 липня
13:06, 13 липня
live comments feed...
Коментарі