• Головна
  • У Слов'янську пройшла акція "Зупини капітуляцію"
16:30, 6 жовтня 2019 р.

У Слов'янську пройшла акція "Зупини капітуляцію"

У Слов'янську пройшла акція "Зупини капітуляцію"

Сьогодні, 6 жовтня, жителі Слов'янська підтримали всеукраїнську акцію «Зупини капітуляцію!», повідомляють "Донецкие новости". Народне віче відбулося на центральній площі міста біля будівлі міської ради.

Як розповів  організатор акції, керівник громадської організації «Гуртом Слов'янськ» Олександр Беліменко, подібні заходи проходять сьогодні в багатьох містах України.

Читайте: По всій Україні проходять акції "Зупинимо капітуляцію"

«Приблизно у 20 містах пройшли народні віче. Це і Вінниця, Кропивницький, Краматорськ, Львів та інші. Основний захід відбувся в Києві на Майдані. У Слов'янську в заході взяли участь жителі міста, переселенці, які проживають тут, гості з Дружківки», - розповідає Беліменко.

На акцію всі охочі запрошувалися через соціальні мережі. «Я відчуваю, що процеси, які зараз відбуваються в Україні, просуваються не таким чином, як ми це бачимо. І ми хочемо показати, що є люди, які думають не так, як наша нинішня влада. Ми не хочемо, щоб сюди повернулися терористи. Тому таким чином висловлюємо свою точку зору і заявляємо, що не хочемо капітуляції», - ділиться організатор віче.

Кожен з присутніх міг висловити свою особисту точку зору з даного питання.

«Президент сказав, що "ви всі президенти". Так давайте узгоджено приймати рішення про відвід українських військ. Узгоджені з тими людьми, на яких ці рішення впливають. Припустимо, що Слов'янськ виявиться в "сірій зоні". Що робити людям, хто тримає зараз протягом п'яти років український прапор? Їм не залишиться іншого шляху, ніж брати автомат, гранату та підривати себе разом з терористами або виїжджати на неокуповану територію. Сьогодні ми здамо Станицю Луганську, Золоте, завтра ми здамо і Слов'янськ так само. З нами ніхто це не погодить. Ось саме проти цього я виступаю », - продовжив Беліменко.

У Слов'янську пройшла акція "Зупини капітуляцію", фото-1
У Слов'янську пройшла акція "Зупини капітуляцію", фото-2
У Слов'янську пройшла акція "Зупини капітуляцію", фото-3
У Слов'янську пройшла акція "Зупини капітуляцію", фото-4
У Слов'янську пройшла акція "Зупини капітуляцію", фото-5
#Слов'янськ #новини #Зупини капітуляцію #ні капітуляції #Володимир Зеленський #Формула Штайнмаєра
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...