Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста

Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, Вікторія Повержук

Днями на сторінці Instagram, присвяченій Слов'янську, з'явилися фотографії, на яких видно, що військові ЗСУ виїжджають з санаторіїв "Ювілейний" та "Донбас".

З 2014 року санаторії "Ювілейний" та "Донбас", які знаходяться на Слов'янському курорті, були місцем дислокації військових Збройних сил України.

У січні 2018 року екс-директор Словкурорту Олександр Кравченко розповів сайту 6262 про те, що Укрпровоздоровниця розглядала можливість безоплатної передачі двох санаторіїв під юрисдикцію Міністерства оборони. Але конкретні рішення з цього приводу прийняті не були.

Вчора, 16 грудня, на сторінці Instagram під назвою "Крутой Славянск" з'явилися дві публікації із серіями фотографій, на яких видно, що військові ЗСУ виїжджають з цих санаторіїв. 

Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-1 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-2 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-3 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-4 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-5 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-6 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-7 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-8 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-9 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-10 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-11 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-12 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-13 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-14 Військові залишили санаторії Слов'янського курорту. Що каже влада міста, фото-15

Сьогодні під час прес-конференції міський голова Вадим Лях прокоментував, що поки взаємовідносини з Укрпрофоздоровницею не змінилися: населення мікрорайону періодично ставлять перед фактом вимкнення електроенергії через борги Словкурорту, все ще залишається борг за воду та водовідведення, жодні об'єкти підприємство місту поки не передало, територія курорту все ще не є комунальною власністю. Тому, як далі складеться доля санаторіїв, та що з ними станеться, керівництво Слов'янська не знає. 

Фото - зі сторінки "Крутой Славянск"

Слов'янськ новини Слов'янський курорт санаторії ЗСУ Укрпрофоздоровниця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
10525 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі