• Головна
  • Одна зі шкіл Слов'янська тепер має інклюзивно-ресурсну кімнату (фото)
11:24, 18 грудня 2019 р.

Одна зі шкіл Слов'янська тепер має інклюзивно-ресурсну кімнату (фото)

Одна зі шкіл Слов'янська тепер має інклюзивно-ресурсну кімнату (фото)

На базі школи №16 з'явилася ресурсна кімната, де можуть займатися діти з особливими потребами.

Минулого року у Слов'янську відкрився інклюзивно-ресурсній центр на 500 дітей. Цей заклад надає освітні послуги дітям з особлимими потребами. Тоді на відкриття завітала дружина екс-президента України Марина Порошенко. 

Цього року в школі №16 відкрилася ресурсна кімната, яка має такі ж функції, що і центр. У школі відкрито 10 інклюзивних класів. На ремонт та оснащення кімнати з місцевого та обласного бюджетів витратили близько 560 тис. грн.

Кімната - яскравий приклад того, як мають виглядати сучасні інклюзивні центри. З'явилася вона завдяки ініціативі дирекції школи та викладачів. Двоє педагогів виграли гранти на навчання в Ізраїлі для того, щоб мати можливість працювати з дітьми за найактуальнішими методиками та розробками.

Щодо оснащення, то це не просто іграшки й картинки, а цілий комплекс для всебічного розвитку та корекційних занять. Тут нема нічого від класичного навчання. Особливість в тому, що усе обладнання продається без інструкцій. Тому зараз головне завдання - розробити програми та вправи, щоб на усіх агрегатах могли займатися дефектологи, психологи, логопеди, реабілітологи. Про це розповіла директорка школи Лілія Дементьєва.

Справді, в кімнаті багато цікавого: басейн з м'якими кульками, малювання піском, музична та світлова терапія, малювання на підсвітленій дошці, інтерактивна підлога, тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #діти #освіта #школа #інклюзія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...