У клінічній лікарні Слов'янська - нове стерилізаційне обладнання та кадрові перестановки

У клінічній лікарні Слов'янська - нове стерилізаційне обладнання та кадрові перестановки, Вікторія Повержук

У слов'янській клінічній лікарні відбуваються деякі зміни: нове обладнання, ремонт санвузлів у хірургії, відбуваються кадрові перестановки.

Сьогодні представники місцевих ЗМІ подивилися на нове обладнання для стерилізації інструментів, білизни та хімічних речовин. Старе обладнання функціонувало з 80-х років минулого століття. Усе обладнання обійшлося близько 2,5 млн. грн. Як свідчать працівники лікарні, на даний момент це один з найсучасніших стерилізаційних комплексів у Донецькій області.

У клінічній лікарні Слов'янська - нове стерилізаційне обладнання та кадрові перестановки, фото-1 У клінічній лікарні Слов'янська - нове стерилізаційне обладнання та кадрові перестановки, фото-2 У клінічній лікарні Слов'янська - нове стерилізаційне обладнання та кадрові перестановки, фото-3 У клінічній лікарні Слов'янська - нове стерилізаційне обладнання та кадрові перестановки, фото-4 У клінічній лікарні Слов'янська - нове стерилізаційне обладнання та кадрові перестановки, фото-5

У хірургії, яка знаходиться у старій будівлі, ремонтують санвузли - обладнали ванні кімнати та туалети. Ця будівля знаходиться у занедбаному стані, і у листопаді минулого року у міськраді обговорювали можливість побудувати нову будівлю для хірургії. За словами міського голови Вадима Ляха, від ідеї будівництва ніхто не відмовляється, але це справа не одного року. Тому щось ремонтувати всередині доведеться.

У клінічній лікарні Слов'янська - нове стерилізаційне обладнання та кадрові перестановки, фото-6 У клінічній лікарні Слов'янська - нове стерилізаційне обладнання та кадрові перестановки, фото-7 У клінічній лікарні Слов'янська - нове стерилізаційне обладнання та кадрові перестановки, фото-8

Також у клінічній лікарні відбуваються деякі кадрові перестановки. За словами начальниці відділу охорони здоров'я Олени Джим, в рамках реформи медицини відбувається трансформація надання допомоги. Зміни спрямовані на те, щоб люди з інсультами отримували одразу усю допомогу в одній лікарні. Місця для людей з інсультами будуть розміщені у кардіологічному відділенні. 

З 1 березня планується додати 20 місць для хворих інсультами у відділенні кардіології. Разом з ними залишається 40 місць для кардіологічних хворих. Аби не втратити обсяги допомоги, 20 місць кардіологічних хворих перенесуть з клінічної лікарні у лікарню №1, а там у терапевтичному відділенні стане 80 місць. Але керівництво міста запевняє, що ці зміни не означають скороченні кількості лікарів. Звільняти нікого не будуть - просто частина лікарів буде працювати в іншому закладі.

Слов'янськ новини медицина охорона здоров'я лікарня обладнання хірургія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1025 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі