• Головна
  • Як бути залежною від роботи і отримувати від цього задоволення - блог
блог
17:05, 20 січня 2020 р.

Як бути залежною від роботи і отримувати від цього задоволення - блог

блог
Як бути залежною від роботи і отримувати від цього задоволення - блог

"Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті".

Чули цю фразу? Чи згодні? Напевно важко погодитись тим, хто жодного дня свого життя не любив роботу. Чи знайоме вам відчуття, коли зранку, ледь відкривши очі, думаєш про те, як же сильно ти не хочеш на роботу? Чи знаєте, як це - кожен тиждень чекати вихідні та відпустку, аби скоріше пройшли робочі будні?

Я - ні. Все дуже просто. Я обрала роботу, яка мені подобається.

І, якщо чесно, це кайф, скажу я вам, коли ти йдеш на роботу, наче до другого дому. Ти знаєш, що тобі не треба робити те, що тобі не подобається. Ти знаєш, що люди, які поряд, не будуть дратувати чи злити. Ти знаєш, що там, де ти заробляєш гроші, ти не лише витрачаєш роки свого життя, але отримуєш задоволення від того, що робиш.

Так, постає питання і вибору професії, звичайно. Якщо ти заядлий біолог, навряд чи тобі сподобається водити людей в маршрутці щодня. Але ж будемо чесними, це наш особистий вибір.

Я вважаю, що люди мають займатися тим, що вони можуть і що робить їх трохи щасливішими. Хоча і кажуть, що хороші гроші можуть стати стимулом для будь-якої роботи. Ну окей, більше половини життя ти готовий витратити на гроші? А тоді давай порахуємо, скільки часу ти дійсно жив?

Так от, головні правила людини, яка хоче отримувати задоволення від цього - обери СВОЮ професію.  Вже сам факт того, що на роботі ти робиш те, що тобі подобається, впливає на твій настрій і бажання працювати. 

Розвивайся. Будь-яка робота може набриднути. Неможливо кожен день їсти шоколадні торти або смажену курку. В реші решт воно набридне. Так і з роботою. Навчайся чомусь новому. Розширюй коло інтересів. Додавай у свою буденну діяльність щось нове.

Не бійся грошей. Більшість людей жаліється на маленьку зарплатню. І це правильно. Робота має приносити гроші на життя, а не виживання. Тому знаходьте роботу, на якій у вас буде можливість кар’єрного росту. Окрім того, не забувайте за підвищення. Якщо ви працюєте якісно, але вам вже декілька років не піднімають заробітну платню - це маячок замислитись про нове місце роботи. Кожна людина має право брати гроші за свою діяльність. Нікому не цікаво працювати просто так. Окрім того, гарна зарплатня - один із найважливіших мотиваторів до роботи. 

Для того, щоб добре працювати, треба добре відпочивати. Будемо чесними, неможливо працювати весь час без відпочинку. Як би сильно тобі це не подобалося. Тому треба з увагою і повагою ставитись до свого відпочинку. Не відмовляйтеся від вихідних. Не пропускайте відпустку. Працювати весь час можна. Але у втомленої людини значно падає КПД. І це доведений факт. Це не значить, що треба забивати на роботу, це значить, що не треба забивати на себе і своє життя. Коли ваше тіло вимагатиме відпочинку, ви це відчуєте. Не включайте "режим Рембо", відпочиньте. Наступний день покаже, що це було не дарма.

Колектив - ледь не одна з найважливіших складових вдалої роботи. Адже більше ніж пів дня ви проводите поруч із ними. Погані взаємовідносини, постійний стрес і скандали - це все негативно впливає на вашу продуктивність. Нікому не цікаво ходити на роботу, щоб посперичатися. Цього достатньо у чергах і громадському транспорті.

Налаштовуйте себе позитивно. Нікому не цікаво слухати ваше ниття про те, що у вас щось не виходить. Переконайте себе, що ви все зможете (при цьому дийсно шукайте вирішення проблеми, а не лише говоріть про це). Хваліть себе за виконану роботу. Не треба применшувати свої заслуги, навіщо. Краще прагніть до чогось більшого. У вас попереду має бути якась мета. Не ображайтесь на себе. З самого ранку ідіть на роботу з думкою, що все пройде так, як вам того треба. А якщо день йде не по плану - зрозумійте, що це лише сьогодні. В решті решт 11 вересня 2001 року один із чоловіків, який працював у Вежах-Близнюках залишився живим тільки тому, що дорогою на роботу у нього розв’язалися шнурки і він запізнився.

Поважай своє місце роботи, але не думай, що це твоє спасіння. Скільки ситуацій було, коли люди через втрату роботи вчиняли самогубство. Це дійсно страшно. Любити свою роботу - це круто. Триматися за неї - це нормально. Ставити її на перше місце - ризиковано. Якщо ти займаєшся бізнесом, зрозуміло, що твоя робота - це частина життя. А якщо працюєш на когось, то цілком можливо, що колись місце роботи тобі доведеться змінити. Зрозуміло, що зміна роботи - це стрес. Але цей стрес на має збити тебе зі шляху. Це ще одна сходинка до твого кращого життя. Сприймай це як данність. В решті решт, все у цьому світі тимчасове. 

Просто роби те, що тобі подобається. Уяви, як круто отримувати гроші за те, що тобі приносить задоволення і те, що ти робив би і безкоштовно.

Я бажаю кожному з вас прокидатися зранку не з думками типу "блін, знову на роботу", а з посмішкою і впевненістю, що цей день принесе все хороше, що лише можливо.

Читайте: Спецпроект от 6262. Ищу работу в Славянске. Программист

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #Дружківка #Костянтинівка #новини #блог #Лідія Хаустова #робота #робота для душі #як обрати роботу #робота у Слов’янську
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
В настоящее время в Славянске идут интенсивные процессы развития и становления гражданского общества - независимых, СМИ, общественных организаций, бизнес ассоциаций и просто активных людей, которым есть что сказать на абсолютно разные темы в это время хороших перемен. Блог - это персональный сайт интересной личности или организации.
live comments feed...