• Головна
  • Більше, ще більше грошей. Чому я телефоную в Донецькі енергетичні послуги частіше ніж мамі
Блог
12:08, 21 січня 2020 р.

Більше, ще більше грошей. Чому я телефоную в Донецькі енергетичні послуги частіше ніж мамі

Блог
Більше, ще більше грошей. Чому я телефоную в Донецькі енергетичні послуги частіше ніж мамі

Просто розповім про те, що наразі відбувається із рахунками за електроенергію у нашому місті. І якщо я у цьому не сама, розкажіть свою історію. 

Питання квитанцій за комунальні послуги вже давно болюча тема, напевно, для всіх мешканців України. Постійні непорозуміння, розрізнення цифр у квітанції електронній та паперовій. Що платити?

Це вже не вперше, коли квитанції плутають людей. А ще й з введенням монетизації пільг і субсидій...

Читайте: Як працює монетизація пільг. Коментар фахівців зі Слов'янська - ВІДЕО

Я завжди мала типове уявлення про всі ці платежі: прийшла квитанція - платити треба те, що там написано. Як виявилося, все не так просто. Тим паче, якщо ти маєш свій особистий кабінет на сайті організації, яким не можеш користуватися, і оплачуєш рахунки просто через інтернет.

Якщо описати ситуацію коротко, то все було так:

Додому прийшла платіжка із рахунком 338 гривень. Через декілька днів цей рахунок оплатили через інтернет. Особистий кабінет у нас давно загублений, бо ми забули від нього пароль, а пошта до якого він прикріплений, теж не працює. Завести новий кабінет на цей рахуно не можна. Тому так і робимо - просто платимо через "EasyPay" або "Portmone". До речі, до того на телефон надійшло sms із іншим рахунком. Там було щось трохи більше 400 гривень. Але ж бумажка є бумажка. Чомусь їй віриться більше. Дивно у 21 столітті так думати, правда? 

Через декілька днів ми зайшли на сайт "Yasno", який є постачальником енергетичних послуг у нашій області, і помітили, що сума заборгованості стоїть така сама, як і до сплати. 

Зрозуміло, що в цей же день ми зателефонували в компанію, щоб дізнатися, що там у нас по рахункам насправді. До речі, якщо у вас подібні питання чи проблеми, то ви можете їм телефонувати за номерами: (0629)52 60 00, (067)652 60 00, (095)652 60 00

Дівчина в телефоні запевнила, що оплата пройшла, просто ще не встигла змінитися інформація на сайті.

І все було б чудово, якби через тиждень додому не прийшов черговий рахунок вже на майже 600 гривень.

Панікувати сенсу не було. Але дізнатися правду таки хотілося. В інтернеті продовжувало з’являтися повідомлення про те, що за особистим рахунком на даний період немає заборгованостей. 

Настав час знову телефонувати в команію. 

Уважно вислухавши мою розповідь, жінка перевірила інформацію за особистим рахунком. Вердикт був таким: у вас все оплачено. За наступний місяць треба заплатити 165 гривень. 

Більше, ще більше грошей. Чому я телефоную в Донецькі енергетичні послуги частіше ніж мамі, фото-1

"Рождееееен, чому все так", - крутилося у мене в голові. На питання, чому мені приходять різні рахунки, відповідь така сама, як і минулого разу - інформація не встигла надійти.

Ладно, подумала я. Хай так. Дійшла до істини - вже непогано. 

А потім, повернувшись додому, подумала, а чи багато людей будуть проводити розслідування. Впевнена, що більшість людей похилого віку просто заплатять суму, яка вказана на щомісячному аркуші паперу, що надходить додому. Постає питання, кому вигідно кожен місяць платити суми, вдвічі більші за ті, які є насправді? В принципі, можна сподіватися на те, що ці гроші перейдуть на наступний місяць. Але будемо чесними, у будь-якому випадку будуть надходити і наступні рахунки і з плановими платіжками.

Ладно, продовжимо історію?

Ті 160 гривень ми заплатили. Заходимо на сайт подивитися, що там по особистому рахунку. Так, заборгованість - 460 гривень. 

Око поступово починає тіпатись. Телефоную в "Yasno".

Все вже по накатаній: повідомляю номер особистого рахунку, споживача, адресу, ставлю питання. Відповідь проста - все оплачено. Чому на сторінці інша інформація? Не встигли оновити.

У мене одне питання: чому не можна все робити нормально?

Скажіть, у кого ще виникали подібні проблеми? Як їх вирішуєте? Як оплачуєте?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Лідія Хаустова #блог #блоги Слов’янська #рахунок за електроенергію #комунальні послуги
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
В настоящее время в Славянске идут интенсивные процессы развития и становления гражданского общества - независимых, СМИ, общественных организаций, бизнес ассоциаций и просто активных людей, которым есть что сказать на абсолютно разные темы в это время хороших перемен. Блог - это персональный сайт интересной личности или организации.
Оголошення
live comments feed...