Рятувальники Слов'янська поглибили знання про роботу з вибухонебезпечними предметами

Рятувальники Слов'янська поглибили знання про роботу з вибухонебезпечними предметами, Сайт міста

У рамках співробітництва ДСНС з громадськими організаціями, на базі 6-го державного пожежно-рятувального загону організували та провели тижневий тренінг з ідентифікаторами вибухонебезпечних предметів.

Викладачами тренінгу виступили представники міжнародного комітету «Червоний Хрест» Henrique Garbino та Аліскер Сулейманов. Протягом тижня співробітники Слов’янського гарнізону цивільного захисту отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні навички.

Під час занять викладачі демонстрували слайди, відеоматеріали щодо різновидів вибухонебезпечних предметів, способів їх ідентифікації. Окремо акцентували увагу на обов’язковому дотриманні правил власної безпеки під час візуального огляду підозрілих предметів для підтвердження їх належності до ВНП. Учасники тренінгу отримали новий досвід, поглибили теоретичні знання та відпрацювали їх на практиці. По закінченню занять учасники склали іспит та отримали сертифікати міжнародного комітету Червоного Хреста.

Рятувальники Слов'янська поглибили знання про роботу з вибухонебезпечними предметами, фото-1 Рятувальники Слов'янська поглибили знання про роботу з вибухонебезпечними предметами, фото-2 Рятувальники Слов'янська поглибили знання про роботу з вибухонебезпечними предметами, фото-3 Рятувальники Слов'янська поглибили знання про роботу з вибухонебезпечними предметами, фото-4 Рятувальники Слов'янська поглибили знання про роботу з вибухонебезпечними предметами, фото-5 Рятувальники Слов'янська поглибили знання про роботу з вибухонебезпечними предметами, фото-6 Рятувальники Слов'янська поглибили знання про роботу з вибухонебезпечними предметами, фото-7 Рятувальники Слов'янська поглибили знання про роботу з вибухонебезпечними предметами, фото-8
Слов'янськ новини ДСНС рятувальники вибухонебезпечні предмети ВНП тренінг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
69 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі