• Головна
  • Школа VS доросле життя: ТОП найпопулярніших спеціальностей серед випускників Слов'янська
16:23, 25 березня 2020 р.

Школа VS доросле життя: ТОП найпопулярніших спеціальностей серед випускників Слов'янська

Школа VS доросле життя: ТОП найпопулярніших спеціальностей серед випускників Слов'янська

Продовжуємо серію матеріалів про вибір професії випускниками слов’янських шкіл. Поговоримо про те, куди поступали минулорічні 11-класники.

Пропонуємо переключити свою увагу з новин про коронавірус на дещо інше, бо на ньому життя все ж не завершується. У нашій країні дуже поширена ситуація, коли людина отримує в університеті одну професію, працює зовсім у іншій сфері, а освітній профіль у старших класах у неї взагалі був протилежний професії.

Попередній наш матеріал був присвячений вибору освітнього профіля у старших класах. Про те, як це відбувається у Слов’янську, розповідала заступниця начальника міського відділу освіти Марина Хохлова. Виявилося, що більшість учнів у 2019/2020 навчальному році обрали філологічні профілі. Українська мова - 25%, інформатика - 22%, українська література - 21%. Іноземна мова - 14%.

Читайте: Усе починається зі школи: які профілі обирають старшокласники Слов’янська

Цього ж разу ми вирішили дізнатися, які профілі були у 11-класників минулого року, і які спеціальності вони потім обрали. Для цього ми звернулися з інформаційним запитом у відділ освіти. З усіх 20 шкіл необхідну інформацію надали ЗОШ №1, 4, 6, 12, 15, 17,18, а також педагогічний ліцей.

Згідно цієї інформації, ми наводимо ТОП-10 професій, які обрали випускники 11-класів у минулому році. Одразу зазначимо, що всього 11 класів у минулому році закінчили 564 учні.

1.Комп’ютерні та інформаційні технології, програмування, інженерія – 67 випускників.

2.Педагогіка – 62 випускники.

3.Юридичні спеціальності – 30 випускників.

4.Медичні спеціальності – 27 випускників.

5.Економіка, облік, аудит – 19 випускників.

6.Робочі професії – теж 19 випускників.

7.Менеджмент, міжнародні відносини, маркетинг, міжнародний бізнес, туризм – 17 випускників.

8.Культура, мистецтво – 8 випускників.

9.Управління та адміністрування – 7 випускників.

10. Готельно-ресторанний бізнес – 6 випускників.

Цікаво, що, наприклад, в ліцеї деякі випускники філологічного профілю обрали медичні спеціальності. Так само у школі №1 після правового профілю п’ятеро випускників обрали медицину. А в школі №15 дев’ять випускників з філологічним профілем обрали спеціальність «комп’ютерні технології». Хоча у більшості випадків молодь все ж обирала спеціальності за своїм профілем у старших класах, тобто гуманітарію-гуманітарне, «технарю» - технічне.

#Слов'янськ #новини #школа #освіта #випускники #старшокласники #спеціальності
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...