Хто винний: медики чи хвора на COVID. У Слов’янську поліція розбиратиметься зі скандалом

Хто винний: медики чи хвора на COVID. У Слов’янську поліція розбиратиметься зі скандалом, Лідія Хаустова

Нещодавно стало відомо про другий випадок захворювання на коронавірус у Слов’янську. Захворіла літня жінка, яка повернулася з-за кордону.

Читайте: У Слов’янську ще один підтверджений випадок коронавірусу. Є ризик спалаху хвороби

Після цього поширилася інформація про те, що жінка погано почувала себе, але від госпіталізації відмовилася. У зв'язку з цим почалося активне обговорення у соцмережах.

Пізніше на редакційний номер одного зі ЗМІ міста поступив телефонний дзвінок від родички захворілої. У телефонній розмові жінка пояснила, що насправді її родичка робила все за інструкцією, але через недбалість медиків тій довелося ходити по лікарням. 

Слов'янська міська рада і заклади охорони здоров'я звернули увагу на звинувачення. На сайті міськради повідомили, що у аудіозверненні містяться значні викривлення фактів, що спотворюють уявлення про події.

Враховуючи значимість проблеми та суспільний інтерес, міський голова Вадим Лях звернувся до Слов'янського відділу поліції ГУНП в Донецькій області з заявою про перевірку тверджень, що містяться у аудіозверненні.
Спілкування пацієнта з медичними працівниками та диспетчерською службою “Швидкої допомоги” фіксується відповідно до законодавства (в тому числі за допомогою аудіозапису). Тому встановити справжню картину подій буде неважко. 

Слов’янськ новини коронавірус коронавірус в Україні карантин в Україні захворіла на коронавірус COVID-19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
5577 переглядів в січні
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі