• Головна
  • Чи можна довіряти детектору брехні у Слов'янську?
Новини компаній
12:51, 4 червня 2020 р.

Чи можна довіряти детектору брехні у Слов'янську?

Новини компаній

Високий попит на послуги у сфері поліграф (детектор брехні) тестів поступово спричинив нестачу кваліфікованих та обізнаних поліграфологів у Слов'янську. Натомість, з'явилась значна маса так званих “фахівців”, що не мають ні належних знань, ні досвіду, ні вмінь. В кращому випадку їх професійна “освіта” може складатись з кілька місячних курсів поліграфологів, чого аж ніяк не достатньо для надання кваліфікованих послуг. У нас Ви можете дізнатися як проходить якісна поліграф перевірка на детекторі брехні в місті Слов'янськ http://ukr.detektor-lji.com/slovansk 

Чи можна довіряти детектору брехні у Слов'янську?, фото-1

Причини зниження достовірності перевірок на поліграфі. Достовірність поліграфа у Слов'янську

Серед факторів, що призвели до падіння достовірності поліграф-перевірок, можна виділити декілька основних:

  • Відсутність механізму ліцензування діяльності поліграфологів — саме через це стала можливою масова поява малокваліфікованих та невмілих “спеціалістів”.
  • Достатньо висока заробітна платня (як і в будь-якій іншій вузько кваліфікованій діяльності), що приваблює до цієї галузі багато шахраїв та осіб, що шукають “легкі гроші”, і звісно, їх зовсім не цікавить те, що своїм неправдивим висновком після перевірки на детекторі брехні вони можуть зламати комусь життя.
  • Високий рівень довірливості клієнтів — адже велика кількість осіб, що прийшли пройти поліграф-тестування, не цікавляться ні освітою, ні досвідом поліграфолога, до якого вони звернулись, не шукають про нього відгуки, а своєчасно отримана подібна інформація могла б зберегти і кошти, і нервову систему досліджуваного.
  • Дія “закону Парето”, згідно якому за 80 відсотків результату відповідальні всього лишень 20 відсотків зусиль, і навпаки. Тобто, з усіх, хто зветься поліграфологом, насправді всього 20 відсотків є дійсно професіоналами в даній сфері.

Якщо говорити за достовірність й ефективність перевірок на детекторі брехні у Слов'янську, то слід зазначити, що у нашому філіалі в місті Слов'янськ працюють дійсно кваліфіковані, досвідчені та обізнані поліграфологи, що користуються якісним, сучасним та сертифікованим обладнанням. Тому вони надають послуги на високому рівні.

Повторна перевірка неправдиво звинувачених післі проходження детектора брехні

Існування кризи довіри внаслідок проблеми достовірності поліграф-перевірок яскраво демонструє проведене нами опитування. Згідно його результатів, більш ніж 36 відсотків респондентів сумніваються у правдивості отриманих результатів, а ще більш ніж 22 відсотки опитаних точно не вірять в достовірність поліграфа. Що і не дивно, оскільки більше 10 відсотків опитаних осіб взагалі проходили детектор брехні кілька разів, і кожного разу отримували інший результат.

Якщо після проходження детектора брехні був отриманий неправдивий результат, допомогти відновити репутацію і віру в себе може повторна перевірка. Звісно, у іншого спеціаліста, а ще краще — в іншій компанії. Через значно більшу складність це буде коштувати суттєво дорожче (наприклад, 3000 гривень за перевірку на зраду проти 15000 гривень за повторну перевірку). Адже тепер поліграфолог має виявити та уникнути двох помилок:

  • помилки першого типу (“пропуск цілі”), коли особа, що раніше була виправдана, буде давати більш спокійну реакцію навіть під час спроб обманути спеціаліста;
  • помилки другого типу (“надмірна тривога”), коли через сильне хвилювання людина, що раніше була неправдиво звинувачена, буде відчувати надмірне хвилювання навіть під час правдивих відповідей.

Тому якісно провести повторну перевірку на детекторі брехні може тільки насправді кваліфікований та досвідчений фахівець. Звернувшись до нас у Слов'янську, можна заздалегідь ознайомитись з обладнанням, на якому проводять перевірки та впевнитись у професіоналізмі наших поліграфологів.

Автор статьи: Полиграфолог - Спринчан Алексей Николаевич. Тел: (097) 26-309-26

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Детектор брехні #Поліграф #Слов'янськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...