
13:29, 29 липня 2020 р.
У Слов’янсько-Лиманському управлінні податкової керівницю спіймали на хабарі

Слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань затримали та повідомили про підозру одному з керівників управлінь ГУ ДПС в Донецькій області під час одержання неправомірної вигоди.
Вона підозрюється у одержанні неправомірної вигоди службовою особою, що займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За попередньою інформацією, податківиця налагодила незаконну схему одержання неправомірної вигоди від підприємців за нестворення штучних перешкод здійсненню господарської діяльності. За свої "послуги" вимагала до 1 відсотку від валового обороту підприємств за місяць, що становить близько 1 000 доларів США.
У ході досудового розслідування слідчими ДБР задокументовано факти одержання неправомірної вигоди на загальну суму більше 50 000 гривень.
Наразі слідчими ДБР проводяться обшуки у Слов’янсько-Лиманському управлінні ГУ ДПС в Донецькій області та за місцем проживання підозрюваної.
У разі доведення вини підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво досудовим розслідування у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора. Оперативний супровід — ГУ БКОЗ СБ України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:54
Вчора
17:15
Вчора
16:15
Вчора
12:24
Вчора
Спецтема
Оголошення
14:47, 9 грудня
13:59, 5 грудня
9
23:17, 8 грудня
159
Коментарі