
14:25, 21 вересня 2020 р.
Брати зі Слов’янська вчергове отримали призові місця у змаганнях по мотокросу

19 вересня в Новій Каховці відбувся зональний кубок України з мотокросу.
Брати-мотокросери зі Слов’янська Тимур і Артур Ляшенко взяли участь у змаганнях у Новій Каховці.
Як пишуть у соцмережах різні учасники, траса була цікава і важка - пісок. Тимур Ляшенко у змаганнях отримав 1 місце, а Артур Ляшенко - 3 місце.
Читайте також: Кращі тренери та вихователі - у Слов'янську нагородили спортсменів
Фото взяті з відкритих сторінок у фейсбук:














Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:09
18:18
Вчора
17:23
Вчора
16:26
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
13:44, 30 травня
2
11:31, 5 червня
13:20, 10 червня
8
Коментарі