• Головна
  • У Слов'янську людей від 60 років запрошують приєднатися до Ради Сеньйорів
16:13, 3 жовтня 2020 р.

У Слов'янську людей від 60 років запрошують приєднатися до Ради Сеньйорів

У Слов'янську людей від 60 років запрошують приєднатися до Ради Сеньйорів

Розмови про утворення Ради Сеньйорів у Слов'яську почалися ще у минулому році. У квітні 2020 року на сайті міськради з'явилося запрошення до утворення ініціативної групи з формування складу такої ради.

1 жовтня на сайті міськради опублікували оголошення про формування складу Ради Сеньйорів при виконавчому комітеті Слов’янської міської ради. Цей дорадчий орган створюється за пропозицією ГО "Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік щастя".

Рада Сеньйорів має стати майданчиком для обговорення та вирішення актуальних питань людей поважного віку. Під терміном "сеньйори" маються на увазі особи від 60 років до 75 років. До складу Ради Сеньйорів можуть увійти громадяни України віком до 75 років, які є представниками громадських об’єднань, виконавчих органів міської ради, установ, організацій, закладів, що провадять діяльність у сферах, які стосуються сеньйорів.

Для проведення установчих зборів ради утворено ініціативну групу та затверджено її персональний склад. Відповідне рішення виконкому було прийнято 21 липня 2020 року.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівництва установи, організації чи закладу, що провадить діяльність в сферах, які стосуються сеньйорів. Для участі в установчих зборах делегується однин представник, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Ради Сеньйорів. Склад Ради Сеньйорів формується з осіб, які будуть присутні на установчих зборах.

Строк повноважень складу ради - два роки.

Установчі збори Ради Сеньйорів відбудуться 20 жовтня у великі залі адмінбудівлі міської ради.

Документи приймаються до 15 жовтня (включно) у паперовому вигляді за адресою: пл. Соборна, 2, каб. 212, з понеділка по четвер з 8.00 год. до 17.00 год., в п’ятницю з 8.00 год. до 16.00 год. або на електронну скриньку [email protected].

До заяви додаються:

  • рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Ради Сеньйорів;
  • біографічна довідка із зазначенням прізвища, імені, по батькові, посади в організації, місця роботи, контактної інформації;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • витяг із статуту (положення) щодо цілей і завдань діяльності організації, засвідчені підписом керівника та печаткою (якщо вона є);
  • інформація про отримання уставою згоди делегованого ними представника на обробку його персональних даних.

За додатковою інформацією звертатися до відділу з питань внутрішньої політики, 4 поверх, каб.413, тел. 62-13-09, [email protected]. Відповідальна особа: начальник відділу Кравченко Дмитро Валерійович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #місьа рада #місьрада #Рада Сеньорів #виконком
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...