• Головна
  • Слов’янські спортсмени здобули нагороди на Кубку України та на Всеукраїнських змаганнях з айкідо
15:15, 22 жовтня 2020 р.

З 17 по 18 жовтня у місті Лисичанськ проходив Кубок України та Всеукраїнські змагання з айкідо серед юнаків, кадетів, юніорів та молоді.

У змаганнях взяли участь 165 спортсменів з Харківської Житомирської, Луганської та Донецької областей.

Слов'янськ та Донецьку область на цих змаганнях представляли спортсмени громадської організації «Федерація айкідо Слов’янський клуб «Мутокукай», які у підсумку здобули 3 золотих, 4 срібних та 10 бронзових нагород.

Серед переможців та призерів: Бутко Костянтин, Гордієнко Христина, Гордієнко Олексій, Дротик Євген, Мащенко Лев, Підгорний Артем.

Вітаємо усіх призерів змагань та їх тренера Целих Сергія з вдалим виступом на змаганнях, та бажаємо нових перемог!