• Головна
  • День тиші у Слов'янську. Усе місто заклеїли матеріалами з ознаками прихованої агітації (фото)
14:21, 21 листопада 2020 р.

День тиші у Слов'янську. Усе місто заклеїли матеріалами з ознаками прихованої агітації (фото)

День тиші у Слов'янську. Усе місто заклеїли матеріалами з ознаками прихованої агітації (фото)

У день тиші у Слов'янську на вулицях з'явилась зовнішня реклама з ознаками прихованої агітації.

Сьогодні останній день, коли мешканці міста можуть зібратись із думками і вирішити, за кого голосувати у другому турі виборів голови Слов'янської ОТГ. У день тиші заборонена будь-яка політична реклама і піар кандидатів, проте наші політики вирішили обійти правила. 

Як мешканці міста могли помітити, замість плакатів з обличчями та іменами кандидатів на посаду голови Слов'янської ОТГ з'явились інші, без явних ознак політичної реклами. Проте вони за кольоровою гаммою, шрифтом і стилістикою дуже нагадують агітаційні матеріали обох кандидатів. 

Як зазначають в ОПОРІ (неурядова всеукраїнська організація громадського контролю та адвокації у сфері виборів), наразі відсутні дієві правові механізми щодо притягнення до відповідальності за приховану агітацію, адже Виборчий кодекс України, з одного боку, забороняє таку приховану агітацію, а з іншого – не містить правового визначення даного терміну.

Відповідно до частини 5 статті 51 Виборчого кодексу України прихована передвиборна агітація, а також розміщення або поширення матеріалів передвиборної агітації, не позначеної відповідно до вимог цього Кодексу, забороняються.

Згідно частини 3 статті 52 Кодексу передвиборна агітація напередодні дня голосування та в день голосування забороняється.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #день тиші #вибори #агітація #реклама
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...