• Головна
  • Ольга Алтуніна не стала секретарем Слов’янської міськради. Голосування вважають таким, що не відбулось
16:42, 22 січня

Ольга Алтуніна не стала секретарем Слов’янської міськради. Голосування вважають таким, що не відбулось

Ольга Алтуніна не стала секретарем Слов’янської міськради. Голосування вважають таким, що не відбулось

У сесійній залі відбулось таємне голосування з питання обрання секретаря Слов’янської міської ради, на якому були присутні 38 депутатів та міський голова. 

Кандидатка на посаду секретаря Слов’янської міської ради - Ольга Алтуніна від "Слуги народу". Цю кандидатуру на розгляд депутатського корпусу вніс міський голова Вадим Лях. 

Читайте детально: Міський голова запропонував кандидатуру на посаду секретаря Слов’янської міськради

Депутатам було запропоновано взяти участь у таємному голосуванні, проте більшість з присутніх голосувати взагалі відмовились.

Загалом депутатам, які все ж погодились голосувати, видали 16 бюлетенів. У результаті, за пропозицію "За" обрання секретарем Слов’янської міської ради 8 скликання Алтуніної Ольги Миколаївни проголосували 15 обранців. За пропозицію "Проти" проголосував один депутат. 

Голова лічильної комісії, депутатка Анастасія Петренко оголосила, що Алтуніна Ольга не була обрана секретарем Слов’янської міської ради. Проте, міський голова Вадим Лях зауважив, що висновки лічильна комісія не робить, а лише рахує голоси. 

"Беручи до уваги інформацію голови дільничої комісії про обрання секретаря Слов’янської міської ради вважається таким, що не відбулося...Для того, щоб відбулось, потрібно 20 учасників процесу, їх не було" - сказав Вадим Лях.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #секретар #голосування #секретар #обрання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...