07:10, 23 лютого 2021 р.

Новина

З 12 по 15 лютого у місті Львів проходив чемпіонат Європи зі спортивних танців.

У складі збірної Донецької області виступали спортсмени з м.Слов’янськ - вихованці танцювального клубу «Фо-Степ» (керівник Тетяна Хіміон).

За результатом змагань, пара Микити Огаркова та Софії Морозової посіла 2 місце в категорії «Juveniles 2 – European program», обійшовши 10 пар суперників. За цією ж категорією та програмою посіли 4 місце пара Михайла Геєнко та Мар’яни Яцури

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #спорт #танці #чемпіонат Європи