Коли відбудеться пробне ЗНО. На Донеччині для участі зареєструвалося 5,7 тис. осіб

У 2021 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня. Але не для усіх регіонів.

Коли відбудеться пробне ЗНО. На Донеччині для участі зареєструвалося 5,7 тис. осіб, фото-1

Через припинення руху громадського транспорту, що унеможливлює добирання зареєстрованих учасників, а також педагогів, залучених до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, тестування у Києві та Чернігівській області буде перенесено на 24 квітня.

З огляду на загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО з переліку:

Коли відбудеться пробне ЗНО. На Донеччині для участі зареєструвалося 5,7 тис. осіб, фото-2

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику / кожній учасниці потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» упродовж 10–14 квітня.

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати пробного ЗНО будуть оприлюднені в особистих кабінетах учасників 16 квітня.

Для участі у пробному ЗНО зареєструвалося 5,7 тис. осіб Донецької області.

Пробне тестування з усіх предметів відбудеться 10 квітня 2021 року. Для його проведення буде задіяний 21 пункт у містах Бахмут, Волноваха, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Курахове, Лиман, Маріуполь, Мирноград, Покровськ, Слов’янськ, Торецьк.

Про час і місце проходження пробного ЗНО учасники можуть дізнатися в запрошенні-перепустці, яка розміщена в особистому кабінеті учасника. 

Пропуск учасників ЗНО на пунктах тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50.

Під час допуску до пункту учаснику пробного ЗНО необхідно мати з собою паспорт, запрошення-перепустку та засоби індивідуального захисту.

Допуск учасників пробного ЗНО буде здійснюватися після оцінки медичним працівником наявності ознак респіраторних хвороб та за умови одягнення власної захисної маски/респіратора. Особи, у яких виявлено ознаки респіраторних хвороб, до проходження пробного ЗНО не допускатимуться.

Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайнового сервісу, який буде відкрито з 10 по 14 квітня 2021 року. Правильні відповіді будуть оприлюднені 12 квітня 2021 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 

Слов’янськ новини Славянск новости пробне ЗНО 2021 ЗНО 2021
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
62 перегляди у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі