• Головна
  • Як у Слов’янську та Святогірську допомагають наркозалежним і їх сім’ям
17:09, 14 квітня
1

Як у Слов’янську та Святогірську допомагають наркозалежним і їх сім’ям

З 2019 року у Святогірську працює філіал організації “Міжнародна антинаркотична асоціація”. В Україні вона існує більше 10 років, працює у 16 регіонах країни.

Організація також діє на території інших держав: Казахстану, Молдови, Грузії та Азербайджану.

Людям вже певний час допомагають спеціалісти, які пройшли спеціальні курси. Працюють консультанти з хімічної залежності та психологи, які пройшли навчання і мають сертифікати. Кураторами є люди, які вже побороли проблему залежності. Допомога відбувається за принципом “рівний рівному”. 

Люди із залежністю проходять реабілітацію по Мінесотській моделі “12 кроків”. 

У філіалі надають безкоштовну консультацію наркозалежним. Також працює безкоштовна гаряча лінія з питань допомоги залежним та їх сім'ям. 

Детальніше дізнатися про усі послуги та можливості організації можна у них на сайті. 

Звертатися за інформацією можна за телефонами: +38 095 355 0161, +38 098 088 1147

Окрім того, у Слов’янську кожен тиждень проходять зустрічі для родичів наркозалежних людей. Це лекції, інформування та обмін досвідом. Як зазначають спеціалісти, сім’ї, в яких є родич із залежністю, також від цього страждають, мають психологічні травми. З цими людьми мають працювати психологи.

Зустрічі відбуваються кожну суботу о 12:00 або о 14:00 годині (про час треба дізнаватися заздалегідь за телефоном). Лекції безкоштовні і доступні для кожного, хто має таку потребу і проблему. 

Міжнародна антинаркотична асоціація займається також профілактикою алкоголізму, наркозалежності та ігроманії у суспільстві. У Донецькій та Луганській області була проведена серія акцій у тому числі і у Слов'янську, під час яких учасники замальовували адреси телеграм-каналів, які рекламували наркотичні засоби. 

Також у місті планується великий проект профілактики залежностей у школах та навчальних закладах. Цей проект має відбутися у співпраці із Теплицею, але наразі через карантинні обмеження знаходиться ще у розробці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #наркозалежні #допомога наркозалежним #алкогольна залежність #ігроманія
11,8
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Руслан Холод
15 квітня, 09:47
Дуже кваліфіковані спеціалісти. Рекомендую.
Оголошення
live comments feed...