Новина
11:10, 17 травня 2021 р.

Слов'янські футболісти перемогли у третьому турі Ліги учасників АТО

Новина

16 травня у Слов'янську відбувся матч третього туру Чемпіонату України серед команд Ліги учасників АТО.

Минулого тижня футбольна команда "Слов'янськ АТО" готувалася до третього туру сьомого сезону Чемпіонату України серед команд Ліги учасників АТО у дивізіоні Схід-2.

Загалом у 2021 році в чемпіонаті виступають 98 команд учасників бойових дій та ветеранів російсько-української війни. Вони гратимуть щотижня з 10 квітня по 2 жовтня та з 17 квітня по 24 серпня відповідно в 42 містах України. Організатором та засновником Чемпіонату України Ліги учасників АТО є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!».

Третій тур Чемпіонату України серед команд Ліги учасників АТО відбувся 16 травня у Слов'янську. ФК "Слов'янськ АТО" грали з командою НГУ "Гепард" м. Запоріжжя. Матч відбувся на стадіоні КЗ ДЮСШ.

У рівному протистоянні перемогу вибороли "Слов'янськ АТО" з рахунком 4:0. Гравці «Гепарда" продемонстрували свої сильні сторони, обравши атакуючу тактику. Про це розповів представник ФК "Слов'янськ Ато" Андрій Пивоваров.

Голи забивали: Мачулін Олександр - 4 хвилина, Плутенко Данило - 13 хвилина, Ситнік Олександр - 40 хвилина, Ракосій Дмитро - 74 хвилина.

«Третій рік поспіль беремо участь у цьому турнірі. Але жодного разу ми ще не виходили до фінальної частини. В цьому році ми маємо всі шанси вийти до фінальної частини, яка відбудиться в м. Київ", – поділився нападник Фк "Слов'янськ Ато" Дмитро Ракосій.

Підписуйтесь на наш Instagram та Telegram канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #спорт #футбол #футбольний матч #матч захисників